Džanička

Dají se někde na netu objednat omáčky na zapékání?? Někde, kde je opravdu hodně druhů..

Zkusila jsem www.vitana.cz ale tam nejdou objednat, jen se na to podívat.. Díky

Nejlepší odpověď
tom004

Třeba se tady,nějaká firma najde.

http://www.info-ostrava.cz/ka­talog/firma-velkoobchod-vyroba/velkoob­chody/potravi­ny-a-napoje/koreni/obec-361-ostrava-strana-1.html?obec_cas­t=&mest_cast=301

A tady se dají objedna,ale jen jako registrovaný.

http://www.che­mievjidle.cz/o­macky-v-pytliku

Další odpovědi
anonym

Džaničko,nejlepší je si je vyrobit sama,je to levnější,stejně rychlé.Vezměte si šlehačku nebo kysanou smetanu,podle toho,jaký pokrm chcete připravit.Do šlehačky dejte 1 vejce,rozšlehejte a přidávejte ingredience.Zbytky sýrů(nastrouhej­te),pak nesolte,sýry už jsou slané.Koření si dávejte také na co je ,provensálské,máte středomořskou krmi,kari,kur­kumu,přidat můžete vše,co máte ráda.Pokud bude moc řídká,dejte malou lžičku solamylu,do kysané nic.Kečup,raj­čata,hořčici,sý­ry,strouhaný salám(do brambor).

elektrikář

Skutečně nejlepší zapékací omáčky je dobré zamíchat doma. V receptech WWW Labužník.WWW Na másle.WWW Recepty EU, WWW Top recepty, WWW Pro ženy cz, Najdeš tolik nápadů že si to nedovedeš představit. Základ všech omáček je smetana nebo mléko, vejce. Lžíce hl.mouky nebo škrobu do tohoto základu jde rozmixovat zelenina a koření sýr, maso co tě napadne chce to jen vyzkoušet.Vše posypat zelenými bylinkami.Přeji dobrou chuť