klumprt

Dá se už někde vsadit na to, kdo bude prezidentem ČR po Zemanovi?

Mám jistý tajný tip… A pětikilo bych na to klidně složil.

Doplněk: Já mám pocit, že jistá osoba směřuje ke kandidatuře a její šance nebudou nepatrné.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Není to předčasné? Nebo snad máš nějaké intimní info z Hradu?

Další odpovědi
Muffz

Vzhledem k tomu, že neexistuje ani předpokládaný seznam kandidátů, tak není, na co sázet. Jedině tak s chlapama v hospodě.

zjentek

Nevim, hraju jenom Eurojackpot!

Ápropos, určitě myslíš Babiše, jenže Zeman podle mýho exne dřív, než si Babiš z pozice premiéra „vládu“ vůbec urovná, takže nvm nvm… No a Okamaru se tam bude cpát taky, samosebou. Toho nemyslíš, nebo jo?

Jiří Bohumil

To by mě, v tomto našem „politickým blázinci“ zajímalo, koho myslíš.:-)
Já bych si sázet netroufal. A jestli se už na to berou někde sázky zatím nevím.
A rovněž nevím, kdo by mohl být případně na přehledu sázkových kandidátů.
Je na to ještě příliš brzo. (Snad) ještě 5 let.
Ale těch, kterým by se tenhle „výhodnej post“ líbil, by se našlo určitě opravdu hodně.

ivzez

Škoda, že je ten tip tajný…

Mám dojem, že se sázky na příštího
prezidenta ještě nepřijímají.

Muffz

Babiš nebude prezident, z této pozice by neměl takovou moc, takže to pro něj podle mě není moc výhodné. To už bych viděl víc Okamuru, ten si nevidí do huby a je to jen populista, takže by se mu místo prezidenta bezesporu líbilo. Jinak tam pořád figuruje Drahoš, myslím, že kandidovat chce i Škromach (aspoň to nevyloučil v jednom rozhovoru). Ostatně Škromacha bych klidně i bral po Zemanovi.