michalds

Dá se najít v Česku veřejná sauna v přírodě?

Nebo alespoň venku, jako samostatná chatka?
(nemyslím soukromé sauny)

Odpovědi
aliendrone

Myslíš jako třeba ve Finsku? To si nemyslím. Jednak – lidé se k tomu co není jejich chovají jak prasata (rychle by ji zdevastovali), druhak (a to především) její provoz je finančně náročný.

Takže můžeš možná tak vidět samostatnou budovu saunu jako „vnější příslušenství“ nějakého komerčního zařízení (např. hotelu, horské chaty), kde její provoz půjde na vrub provozovatele. Takovou bys u nás viděl třeba ve filmu „Snowboarďáci“.

terry

Četla jsem o jedné na břehu Labe v maringotce.
Kde přesně nevím.