štamgast

Dá se ještě někde sehnat popcorn v takémto provedení?

Tuším že kukuřice byla v alobalu, ten se dal na pánev, kukuřice vypukala a alobal se potom roztrhl a popcorn vysypal.
Doplňuji:
da ny: Já vím co je popcorn :)

Nejlepší odpověď
briketka10

v Kauflandu koupíš všechny příchutě
takového popcornu i hotového 😁 mě
příprava např. máslového smrdí pak po
celém bytě fůůj..
Doplňuji:
da ny

velmi se mýlíš kukuřice je výborná pro
tzv.alergii na bezlepkovou dietu, kterou
trpí mnoho lidí i já, nesmím např.mléko
chléb, pečivo apod.
jestli se kukuřicí krmí prasata prosím, ale
mě moc chutná pražená s příchutí česneku..

Další odpovědi
Hamon

Nedávno jsem ji viděl v Albertu. Ale moc ji nemusím, takže nevím, jak chutná.
Doplňuji:
Teda, doufám, že byla na pánvičku. Nezajímala mě, jen jsem ji zaregistroval.

briketka10

da ny

mám prostě na kukuřici jiný názor a nikdo
mi ho nevymluví jim ji na jakýkoliv způsob
mraženou na másle, nebo s vajíčkem..
místo obyčejné strouhanky používám právě
tu kukuřičnou a jinak ona sama má hodně
bílkovin, sacharidů, vitamínů apod.
http://www.ma­gazinzdravi.cz/co-hodnotneho-obsahuje-kukurice

Obsahuje vitaminy skupiny B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, C, provitamin A (karoten) a E. Kukuřice obsahuje hodně minerálních látek. Převládá draslík, hojný je též fosfor, jakož i hořčík, který pomáhá snížit stres, ale v současné stravě je velice deficitní. Též stopové prvky jsou početné a rozmanité (mangan, měď, nikl, molybden, jód, selen) a nechybí ani železo a zinek. LÉKAŘSKÉ VLASTNOSTI DNEŠKA A ZÍTŘKA Málo plodin nabízí tolik terapeutických možností jako kukuřice ve svém celku. Zrna, klas, vlákna (vlásky), škrob, krupice mají každý své vlastnosti. Regulátor činnosti střev a jater – její vysoký obsah vlákniny podporuje průchodnost střev.
http://www.fe­mina.cz/magazin/we­llness/kukuri­ce-umi-lecit-co-pravi-legendy-kukuricne-recepty-pro-zdravi-.html