archenemy

Dá se ještě nějak sbalit kluka který mě nemiluje ??

prosím
Doplňuji:
A jestli jo tak jak ??

Nejlepší odpověď
hanulka11

a proč ho chceš , když tě nemiluje- nechápu …to se mu chceš vnucovat…

Další odpovědi
Lucijej

Proč bys chtěla chodit s klukem, který o tebe nemá zájem? Ale nic není neměnné, tak je možné ho něčím zaujmout a změní postoj a zalíbíš se mu. A jak to udělat? No babo raď. Kluci mají rádi veselé holky se svými nazory, co něco umí, tak mu předveď, v čem jsi dobrá…apod.

Damiana

Leda tak koupit!
Ale vážně. K čemu ti bude ta láska-neláska? Vědět už dopředu, že mne někdo nemá rád a nutit ho? Jsi sexuální masochistka? Evidentně ale nejsi sama. V době, kdy je tolik žen, které mají doma násilníka a obhajují jeho hrubé chování i přes své modřiny a sražené ego, se hrubiánům asi stále „daří“. Jak myslíš, že se bude chovat kluk k holce, která se mu nabízí jako poslední houska na krámě, i když on by si dal radši obložený chlebíček? To si sebe tak málo vážíš? Kluk by tě měl dobývat a ty bys měla dělat „fóry“, i kdybys ho moc chtěla. Ne se cpát násilím někomu, kdo nemá zájem. Ano, můžeš ho uhnat (svou vlezlostí, neodbytností apod.) – znám dokonce i takové případy, kdy si dotyčnou takový chlapík vzal – ale šťastná, šťastná s ním opravdu nikdy nebudeš…
Doporučuji ke shlédnutí tento biják.
http://www.fdb­.cz/film/5431-cas-sluhu.html

anonym

Je to otázka informací a nastražení pasti, otázkou je stojí ten druhý za to aby jsi jej získala?

mojitek

Sbalit ho můžeš,ale jestliže k tobě nic necítí tak se spolu jenom vyspíte a to je všechno.No,na druhou stranu-každá zkušenost dobrá 😉 Za prvý-aspoň si užiješ a za druhý-příště už nebudeš chtít někoho kdo o tebe nestojí.
Doplňuji:
čili ve zkratce : vyprdni se na něj,radši se poohlídni po druhým kterej bude mít o tebe zájem.Jiná možnost prostě není.