IvkaxD

Dá se cestovat časem?Jestli jo jak a čím?

Nejlepší odpověď
bolak

Dá, ale předpokládá se že seš o stupínek výš na žebříčku evoluce a potřebuješ k tomu hodně moc psychický energie. Postup je následující, zavřeš oči, malíčky prstů na rukou si přiložíš na víčka, ukazováčky si strčíš hluboko do uší a začneš se tvrdě soustředit. Pomáhá když během soustředění zatneš břicho a povolíš pánevní svlastvo, ale někdy se stává že ti během cesty v čase uniknou větry, nicméně pokud se to povede, tak po deseti vteřinách soustředění otevřeš oči a voila, zjistíš že si se posunula 10 vteřin do budoucnosti a že si nepamatuješ nic, co se kolem tebe za uplynulých deset vteřin událo.

Další odpovědi
Sůwa

Já si užívám cestovaní prostorem i časem při čtení knih. Je to rychlé, levné a spolehlivé 🙂
Doplňuji:
Taky úúúúúúúúžasně pohodlné 🙂

briketka10

virtuálně
v tvý hlavě
ve snu

Fyzik

Pokud se dokážeš pohybovat relativistickou rychlostí (blížící se rychlosti světla), třeba 99% rychlosti světla, budeš stárnout výrazně pomaleji.

hulk

  1. Když umíráš tak se ti probleskne celý život :D

2)Když ti někdo blízký zemře tak se vžiješ do dávných čas s ním

  1. Když si zašňupeš poletíš až do pravěku :D

Matthew

Jeď na Ukrajinu, tam jsou 30 roků pozadu :D:D ( ps: neberte mě vážně ;)

panxnotdead

Letadlem do jiného časového pásma :D

balca

udajně černými děrami ve vesmíru

honza19hk

Podívej se na seriál Stargate sg1 díl Moebius

Ale ve skutečnosti to myslím nejde. Nebo toaspoń nikdo nevymyslel.

kapka

Bolaku, syn to podle tvých pokynů zkusil a dobrý, povedlo se. On mi tak věřil, že se dostane do budoucnosti a tak poctivě všechno dělal… pak jsme se zasmáli všichni… 😁

bolak

:))