Marty Koller

Dá mi druhou šanci?

Udělal jsem chybu mé nejlepší kamarádce neublížil jsem ji jen došlo k hádce a nedorozumění, řekla že to nebude řešit ale je docela naštvaná. Naše přátelství bylo moc krásné, ona je drsnačka a dost ostrá holka kterou v životě podrazilo hodně lidí. Lidé jí pomluvili a já věřil jim, poté ji napsal omluvu online, já jí poslední dobou hodne otravoval mám ji dát na pár týdnů klid? Tak na čtyři týdny? Myslíte že bude líp? Když je to drsná holka. Dá mi druhou šanci? Na instagram dávám citáty o tom jak si přeji být lepší člověk a napravit svoje chyby a ona mi je lajkuje. Napsala že jsem udělal chybu a nikdo se mě nemá zastávat ale že nejsem špatnej člověk.

Nejlepší odpověď
Malvína

Možná dá( ale musí se tomu dát čas)

Přestaň ji už nahánět. Tobě by taky vadilo, kdyby za tebou pořád někdo dolízal a snažil se o tebou nevyžádaný kontakt.
Klid nevyměřuj na počet týdnů. Ona se ozve sama až bude chtít. Pokud ne, kamarádství už skončilo. To se v životě stává. Možná se zamysli, pokud se tak stane, jestli jsi k tomu nepomohl svým naháněním. Můžeš se tak připravit o další přátelství. Teď už se ale prober.

Další odpovědi
paul1

Možná dá( ale musí se tomu dát čas)

A kdyby náhodou ne, tak se svět nezboří. Holek je jak máku. Neztrácej naději a drž se. Říká se (oprávněně): „Pro jedno kvítí slunce nesvítí“.

Rokio

Možná dá( ale musí se tomu dát čas)

Čas rány léčí.

_Bůh_

Nedá

Kelt

Možná dá( ale musí se tomu dát čas)

Vybral jsem tuto možnost, ale lepší by byla jiná volba. Nevím, můžeš to zjistit sám, ale když si myslíš, že na tom máš svůj podíl viny, tak zkus někoho jiného, třeba její kamarádku, sourozence, aby se zeptala přímo. Nikdo neví, co se tomu druhému odehrává v hlavě .

anonym :D

Možná dá( ale musí se tomu dát čas)

Kazatel

Nedá

da ny

Nedá

Nemáme křišťálovou kouli ;)
Přát si být lepší nestačí. Buďte lepší. Možná, s jinou kamarádkou.
Tuto nechte dýchat, nevnucujte se. Dopřejte jí klid. Vše chce svůj čas. Za měsíc jí zkuste napsat krátký pozdrav, jak se má. Pokud bude chtít, ozve se i sama/odpoví. Je však i možné, že jste ji úplně ztratil.
To, že dáte na jiné, na pomluvy, je zásadní chyba. Nezralost. Vůbec nechápu, že jste něco takového poslouchal/četl, Vždyť máte v kamarádství, nějaké, své zkušenosti, poznatky, svou hlavu a měl byste mít i svůj rozum.
Sám jste nedokázal mít rád bez výhrad a zachoval se nevhodně (Co Vás k tomu asi vedlo? Výčitka, žárlivost, poučování, zloba, závislost?)
Mám pocit, že se tím, příliš intenzivně zabýváte!