Avatar uživatele
Mikey

Copak si doma děláte za šťávy? Koktejly apod.?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já miluju koktejly z „plnotučného“ mléka a jahodového džemu, nebo banánu. Případně s přídavkem vanilinového cukru (pozor – ne vanilkového).
Samozřejmě udělané v mixéru až do pěny na povrchu.
Štávy si nedělám, kupuju hotové 100%. Zatím nejlepší kombinace: rajčatový džus + vodka, ale o tom jsem tady už několikrát psal. Každý podle svého šmaku.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Vždycky dělám pár týdnů či měsíců něco a pak zas něco jiného.
Teď mám období, kdy mixuju mango, ananas a jahody nebo občas borůvky. Ředím vodou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Stingo

Kombinuju různě banán, jahody, pomeranč, jablko, kiwi, hroznové víno, avokádo, mango, hrušky, podle toho, co mám doma a ředím vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

My si kupujeme jogurtové mléčné kokteily každý týden (od Mlekozfarmy) a také mošty od firmy Bromil, třeba jablečno-hruškový (je to 5 litrové balení moštu) a ty si míchám s minerálkou asi 1:1.
Dále piju hodně čaje (třeba teď Darjeeling) nebo mám rád čaj s voňatkou citrónovou (=citronová tráva -ta roste jen ve východní Asii ale chutná mi moc).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Koktejly žádné ;)
Alkohol mi nechutná/nesnesu.
Mléko nemohu…
Ovoce a zeleninu raději sním…
Syrupy s vodou nepiji.
Piji vodu, čaje, občas kávu, džus, Birell..
S oblibou mačkám šťávu z citronů, z jablek. Zřídka z mandarinek. Velmi vyjímečně z pomerančů.(a v letních měsících).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarkettB

Já teďka zbožňuju třeba nějaké smoothie z chia semínek. Můj oblíbený je, kokos, mango a chia semínka. Všecko dáš do nějakého lepšího odšťavňovače a je to hotovo za pár chvilek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mikey

Všem děkuji za názor! Keplerův koktejl byl super. Markett – ten tvůj jsem chtěl zkusit, ale tak nějak to můj odšťavňovač nezvládá moc. Jaks to myslela? Nebo v čem to děláš?

před 2591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

No mám profesionální odšťavňovač. Ten to zvládá všechno dohromady. Jestli tě baví tenhle životní styl a dělání různých koktejlů a šťáv, tak není od věci jeden pořídit. Podívej se třeba na eujuicers.cz

před 2590 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mikey

Díval jsem se na různé testy na internetu + na ten Váš odkaz a docela se mi zalíbily ty Sany – https://www.e­ujuicers.cz/od­stavnovac-sana-juicer-by-omega-euj-808-bila . Možná tuto koupi někdy zvážím až budou peníze.

před 2590 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Já mám teda tu verzi 707, ale věřím, že to bude stejně dobrý stroj.

před 2590 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek