talka

Co způsobuje píchání v různých částech těla?

Snad stárnoucí nervy?
Prosím jen slušné odpovědi!

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem vám psala, několikrát uváděla své vlastní zkušenosti, když mě klasická medicína „odepsala“, že tělem procházejí dráhy, které spojují orgány s povrchovou částí těla atd. Když poznáte své tělo, zjistíte, proč vás píchá, nebo bolí tam či tam. Ta znamená, že určitý orgán je energetický oslabený, projevuje se to i jeho drahách. . Pomůže akupresura, akupunktura atd.

Jinak také různé bylinkové extrakty. Čínská medicína léčí příčiny na rozdíl od klasické, ta následky.

Chcete-li se na dráhy podívat viz odkaz.

I alergie zpravidla souvisí s energeticky oslabenými játry.

http://www.ar­coiris.cz/dra­hy.html

Další odpovědi
Nuk nuk

Alergie, například.

anonym

Pokus myslíš takové to píchání, které připomínají jehlu v kůži mívám i já. Talka, asi krásně stárneme. 🙂