LeeLee

Co způsobuje náměsíčnost?

Nejlepší odpověď
briketka10

zde máš několik odpovědí z šedé lišty v pravo nahoře..
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=n%C3%A1m%C4%9Bs%C3%­AD%C4%8Dnost

Další odpovědi
venkovan

Záleží na situaci. někdy je to i obyčejná záchrana života. například – když se soused předčasně v noci vráti domu a najde tam svoji manželku se sousedem. Pokud se soused chová jako náměsíční, leckdy nedostane přes tlamu hned.

Lily321

Náměsíčnost : já jsem osobně náměsíčná asi 1 za měsíc a např. to způsobuje to, že se ti chce na záchod v noci ale cestou usneš nebo lidé říkají že je to úpl-ńkem no je toho mnoho co to způsobuje většinou to výplývá ze snu..:)