Co znamená,že někomu dělá křena?!

Nejlepší odpověď
poa.li

Myslím, že je to druh společenské role. Dva lidé chtějí být spolu, ale z nějakého důvodu ne sami dva – třeba, aby si okolí nemyslelo, že spolu něco mají atd. Tak si s sebou vezmou člověka – křena, aby působili jako skupina a ne jako pár…

Další odpovědi
ten který je

Příklad:Vy půjdete s nějakou slečnou nebo dámou na rande a já půjdu s Vámi.Potom si půjdete někam sednout a já budu neustále ve s Vámi a tou ženou.:-)