Co znamená :Čerpání Volací jistiny ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Volací jistina je finanční částka, kterou jste složili při nákupu svojí SIM karty nebo při přechodu z Vodafone karty na tarif. Tato částka určuje výši Volacího limitu pro váš účet. To je suma, kterou můžete provolat nebo využít nad rámec hodnoty svého měsíčního paušálu.

Když třeba máte Tarif na míru, který obsahuje 2 čísla z Programu Kamarádi, balíček volání 125 minut a 100 SMS, tak za něj zaplatíte 825 Kč (s 20% DPH) a za to můžete každý měsíc volat a SMSkovat na dvě čísla v rámci sítě Vodafone zdarma, navíc máte 125 minut v rámci ČR a 100 SMS také do všech sítí. A pokud jste složili Volací jistinu třeba 2000 Kč, můžete měsíčně utratit za volání, SMSky, MMSky a jiné naše služby ještě 2 000 Kč nad rámec hodnoty vašeho tarifu, tedy nad 825 Kč (s 20% DPH). Volací limit tedy u vás činí 2 000 Kč.
A žádné strachy, že svůj limit přešvihnete, aniž byste o tom věděli. Jakmile provoláte 50 %, 75 % nebo 100 % Volacího limitu, upozorníme vás na to SMSkou.

Jenom by vám nemělo uniknout, že jakmile využijete 100 % svého Volacího limitu, můžeme vám dočasně zablokovat SIM kartu. * Proto je dobré mít Volací jistinu v takové
Volací jistina a Volací limit

výši, abyste naše služby mohli využívat bez omezení.

*Nebojte se, příchozí volání a SMS placené druhým účastníkem vám budou fungovat samozřejmě dál.

http://www.vo­dafone.cz/osob­ni/tarify_ceny/kon­trola_vydaju/jis­tina_limit.htm