Mrs.Styles

Co znamená být SPAMER??

Nejlepší odpověď
badisko

Spam je nevyžádané sdělení (nejčastěji reklamní) masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging. Používá se též zkratka UBE/UCE (Unsolicited Bulk/Commercial Email).
vice zde … http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Spam
Proste je to narazka na to ze jsi otravny …

Další odpovědi
honza19hk

tzn., že rozesíláš nevyžádaný spam-zpravidla to je reklama nebo pakované vkládání stejných příspěvků v diskuzích.