flodur

Co ze zelenými rajčaty?

Máte někdo prosím nějaký vlastní návod na nakládání zelených nedozrálých rajčat? Děkuji!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já z nich dělala čalamádu , přidala jsem cibuli, papriky a naložila jako okurky a i samotná rajčata na 1/4 nakrájená . Nálev jako na okurky a přidala jsem feferonku.

Další odpovědi
tom004

Vyzkoušel jsem tento recept.Výsledek,moc dobré.

http://www.to­precepty.cz/re­cept/13703-nedozrala-rajcata-v-calamade/

Hykam

Přihoďte k nim 2–3 jablka a za 2–3 jsou červená

kumbíček

mi je většinou nakrájime na čtvrtky a sterilujume v nálevu jako na okurky a pak je přidáváme k jidlu jako přílohu 🙂

Katusa

Babička z nich dělávala kečup, jen matně pamatuju, že chutnal podobně jako z rajčat zralých,ale recept nevím