Marty Koller

Co všechno vyžaduje práce být vojenským konvojem? Co všechno k tomu se musí umět?

Nejlepší odpověď
Dochy

Vojenským konvojem být nemůžeš. Jelikož jsi byl schopen něco (i když z velké části nesmyslného) poslat na odpovedi, předpokládám, že nejsi souborem vojenských vozidel.

Pokud budeš vojákem/řidičem, mohl by ses stát aktivní složkou nějakého konvoje. Pokud budeš vojákem neřidičem, mohl by ses stát přepravovaným ve vojenském konvoji. To samé pokud budeš civilistou v nějaké ohrožené oblasti, nebo někým opravdu významným aby Tě do konvoje strčili jentak.

A nebo můžeš být jen („člověkem projevujícím se velmi nízkou inteligencí“) za volantem co konvoji vjede do cesty a pak se jej můžeš účastnit v podobě fleku na nárazníku.

Další odpovědi
elkon

Vojenským konvojem jsou především vozidla. Ta vozidla asi bude někdo řídit. A ten někdo (kromě toho, že musí mít oprávnění k řízení), musí projít výcvikem.

led

Jednotlivec nemôže byť vojenským konvojem.
Vojenský konvoj tvoria mobilná vojenská technika a vojaci. Pokaľ chcete byť vodičom mobilnej vojenskej techniky, tj.šoférom vozidla (kolesového, alebo pásového) potrebujete k tomu požadované vodičské oprávnenie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.