Complex

Co všechno může způsobovat zvuk syčení v autě, když se zatáčí do prava?

Nejlepší odpověď
Kepler

Třeba levicově založený had na zadním sedadle, co já vím?

Další odpovědi
Edison

Problém s podtlakem?

Doplnění: na dorazu je to zcela normální, je tam přepoušťák. A je normální, že to dělá jen na jednu stranu. Takže ještě by tu hlučnost mohl dětal ten přepoušťák. U náklaďáků mnohem běžnější, než u osobáků, kde se více hledí na komfort, ve kterém i hluk a různé „podezřelé“ zvuky hrají roli.

zjentek

Servo?

Dochy

Ještě nikdo nezmínil bordel v podběhu… to jen aby byl výčet kompletní 😉

mosoj

Jenom upřesním machrovské odpovědi. Pokud máš hydraulický posilovač řízení může to dělat ten. Slyšitelně to dělá ale jenom v dorazových krajních polohách. Využívá se toho k odvzdušnění posilovače. Zkus tedy za chodu motoru dát řízení na doraz a chvilku počkat, případně volantem hýbat v krajních polohách. Hydraulický systém by se měl odvzdušnit a zklidnit. také si zkontroluj zda máš v systému posilovače dostatek oleje!! Odvzdušnění zkus na obě strany.
To všechno platí pro hydraulický posilovač. Pro elektrický ne!!

martan75

Zdravím, rád bych se zeptal, jak to dopadlo? Napadlo mě ještě, zda by to nemohlo být ojetými brzdovými destičkami, když to syčí pouze při zatáčení doprava? Já se momentálně potýkám s problémem, že mi obrovsky řve motor pod kapotou (díky kuny 😉 a zvažoval jsem nějaké odhlučnění. Hledal jsem nějaké rady a tipy na odhlučnění a zaujal mě článek o odhlučnění https://www.2din­.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/odhlucneni-auta-12-nejcastejsich-dotazu/ , kde teda mimo jiné mají i široký výběr. Nicméně nevím, jaký zvolit materiál. Nemáte někdo zkušenost?