zjentek

Co vlastně dělá ochranka prezidenta na odpočinku?

tO TY CHLAPI JSOU S NÍM VŽDY A VŠUDE A TO AŽ DO SMRTI? A když náhle skoná, tak hned je pro ty chlapi další uplatnění, aby neměli nucené volno?

Nejlepší odpověď
Dochy

Co by dělala… Ochranka na odpočinku přeci odpočívá 😉

Miluju češtinu (někdy)

Další odpovědi
led

Nie doma s chránenou osobou nechodia telo pri tele.

Členovia ochrany ústavných činiteľov sa v službe striedajú. Majú svoj priestor, kde sa zdržujú, pokiaľ je chránená osoba v zabezpečenom priestore. Keď majú voľno, môžu žiť rovnako ako ostatní ľudia, okrem služobných obmedzení v zmysle ich pracovného zaradenia. Ich pracovný pomer nie je trvalý a doživotný, ale v zmysle ZP a predpisov pre výkon služby.
Len tak mimochodom malý detail. Príslušníci ochrany ústavných činiteľov, nie sú len muži, ale aj ženy.

Varovanie zjentkovi, „teoretikovi krásy ženského tela a lásky“:
Nepokúšajte sa nasilu zbaliť príslušníčku tohto útvaru, hneď si vás nechá preveriť.

Kelt

Ty máš starosti? Nejprve mi nebylo jasné, zda se jedná o ochranku na odpočinku – ti odpočívají , no a když je prezident na odpočinku a má ochranku, tak ho hlídají, pokud to jde. Určitě jsou dobře zaplaceni a mají možnosti, o kterých se nám nezdá, takže zkus se mezi ně dostat a uvidíš sám.

Moore Ben

I have taken the time to read your essay, and I must say that it is both really educational and useful to me. I am impressed by the wealth of useful information that you provide in your posts. I appreciate you posting that. [url=https://pop­pyplaygame.io/bac­krooms] backrooms[/url]