Cenobita

Co vidíte na Měsíci?

Já tam vidím toho králíka (či zajíce) jako Číňani, od té doby co jsem se o tom dočetl.

… a scházej se zajíci na Měsíci?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jbku-Nou5b0

Nejlepší odpověď
annas

Také vidím baculatého králíka či zajíce – vlevo rozmazaného, vpravo rozpoznatelného. .

Je vidět, že se objevil zajíc na Měsíci. Wohnout jich možná vidí víc, jak zní text písně, i když se jich nemůže dopočítat. Bojí se ale zaječího ucha, – zajíc má dlouhé uši dlouhé – dá se brát různě . … také rostou hoby zaječí ouško …

„Scházejí se zajíci
Scházejí se na Měsíci“ .....
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/wohnout/za­jici-na-mesici-26706

.

Další odpovědi
Kepler

Ještě tam vidím výbuch u králikovy prdelky (asi si prdnul). Jinak kráter Tycho.

led

Keď pozriete na váš obrázok môžte čítať príbeh o huslistke (čierna plocha dole – huslistka, jej hlava je pri póle), ktorú spevom doprevádza biely pes (biela plocha na krku zajaca je ucho, papuľa je na chrbte zajaca)

Karolínka <3

Já tam vidim chobotnici, která vystřikuje inkoust.

anonym

Mě to připadá jako lidskej plod,ale je to moje fantazie.
Jo a králíci se scházejí na měsíci,ale jen když mají říji.

bububabu

Já obličej :)

redy

Já tam na levo taky vidím mimčo, pořádně řve 🙂

talka

Já vidím mimčo nahoře a pod ním jeho mamka.