Kepler

Co vidíte na obrázku?

Je to snímek povrchu Marsu, pořízený zřejmě z obíhajícího satelitu. Ten mě fascinuje natolik, že ho mám jako tapetu. Já tam vidím nahoře kopec a hned pod ním díru. Co je ale podle mně šokující, že ty útvary a splachované světlé balvany jakoby způsobila vodní eroze. Písečné duny to jistě nejsou, i když tam jsou taky vidět. Vím, že pod marsovským povrchem voda je, ale takové vývěry mi připadají prostě neuvěřitelné. Zdá se že Mars, původně považovaný za neaktivní a mrtvý svět, přece jenom nějaký vnitřní zdroj tepla pořád má. Co všechno ještě objevíme?¨
Obrázek je free od NASA.

Odpovědi
Kelt

Pěkné, ale jak říkáš záhada. Nejzajímavější na tom je, že to, co jsme si mysleli nyní odhalujeme. Stejně jako u ženských. Taky nezjistíš důvod, proč tak reaguje. Stejně jako tady u Marsu. A pak nevím, proč se kniha jmenuje . Muži jsou z Marsu ženy z Venuše. Co je potom na Venuši?

elkon

Nepoznal bych to, o tyto věci se nezajímám. Ale nic proti tvému hobby.

Justin1

Pěkný obrázek na tapetu. Já zase mám jako tapetu pohled na Zemi ze stratosférického balonu z výšky kolem 30 kilometrů (černá obloha a modrobílá Země).

led

Na malom obrázku je Kepler premýšľajúci nad otázkou v Odpovedi.cz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vidite-na-obrazku-2
na veľkom obrázku, ak vynechám pôvodný zdroj uvedený Keplerom z Odpovedí…
môžem vidieť ekologické dôsledky priemyslu v Českej kotline, alebo pohľad na svalovinu,
alebo pohľad, ktorý sa naskytol aliendronovi, keď prelietaval nad táborom púštnych cestovateľov v Sahare, alebo pohľad Pompeje čerstvo zalievané lávou z Vesuvu, alebo, chystaný obed, alebo, alebo… fantázii sa medze nekladú

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.