Avatar uživatele
Kepler

Co vidíte na obrázku?

Je to snímek povrchu Marsu, pořízený zřejmě z obíhajícího satelitu. Ten mě fascinuje natolik, že ho mám jako tapetu. Já tam vidím nahoře kopec a hned pod ním díru. Co je ale podle mně šokující, že ty útvary a splachované světlé balvany jakoby způsobila vodní eroze. Písečné duny to jistě nejsou, i když tam jsou taky vidět. Vím, že pod marsovským povrchem voda je, ale takové vývěry mi připadají prostě neuvěřitelné. Zdá se že Mars, původně považovaný za neaktivní a mrtvý svět, přece jenom nějaký vnitřní zdroj tepla pořád má. Co všechno ještě objevíme?¨
Obrázek je free od NASA.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, marci1 před 1101 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Pěkné, ale jak říkáš záhada. Nejzajímavější na tom je, že to, co jsme si mysleli nyní odhalujeme. Stejně jako u ženských. Taky nezjistíš důvod, proč tak reaguje. Stejně jako tady u Marsu. A pak nevím, proč se kniha jmenuje . Muži jsou z Marsu ženy z Venuše. Co je potom na Venuši?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nepoznal bych to, o tyto věci se nezajímám. Ale nic proti tvému hobby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Pěkný obrázek na tapetu. Já zase mám jako tapetu pohled na Zemi ze stratosférického balonu z výšky kolem 30 kilometrů (černá obloha a modrobílá Země).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na malom obrázku je Kepler premýšľajúci nad otázkou v Odpovedi.cz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vidite-na-obrazku-2
na veľkom obrázku, ak vynechám pôvodný zdroj uvedený Keplerom z Odpovedí…
môžem vidieť ekologické dôsledky priemyslu v Českej kotline, alebo pohľad na svalovinu,
alebo pohľad, ktorý sa naskytol aliendronovi, keď prelietaval nad táborom púštnych cestovateľov v Sahare, alebo pohľad Pompeje čerstvo zalievané lávou z Vesuvu, alebo, chystaný obed, alebo, alebo… fantázii sa medze nekladú

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek