Kepler

Co vede ženy k takovému zohyzdění?

Obří prsa, obří rty, mikroskopický mozek… Neměla by si užívat krásného prostředí kroměřížské léčebny?

https://www.no­vinky.cz/zena/styl/cla­nek/zena-se-diky-svym-obrim-rtum-zapsala-do-svetove-knihy-rekordu-40351925#seq_­no=3&dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart&dop_req_id­=qhGltHJ3zL7-202102241111&­source=article-detail

Nejlepší odpověď
elkon

Připomíná to vyměšovací otvor (nechci psát pr**l), po napadení včelami. Je to vymaštěná husa.

Další odpovědi
Dochy

Mám tendenci souhlasit. Ale těžko soudit. Každej ulítáváme na něčem jiným a samozřejmě ty naše úlety jsou jen takové malé, neškodné, zatímco ty úlety u těch druhých jsou na CHocholouška.

Co se mých pocitů týče, budu rád, když nic podobného ve svém okolí neuvidím.

Kelt

Tady je názorně vidět, že může fungovat pouze jeden orgán na konci páteře. Ten horní to ale není. A pokud to má pro potěšení přítele, tak ten si raději pořídí nafukovací pannu, která nebude pindat nesmysly.

marci1

Je středem pozornosti? Je a ona si chudák myslí, že je krásná a sexy. Tolik peněz vynaložila a teď si to ani neužije, vzhledem k povinnosti nosit ochranu obličeje! 🙂

orwell

Nemoci jsou holt různé. Ale pokud ti to nepřijde domů a neřekne ahoj tati, tak houby zle.

paul1

Můžou za to komplexy a čím větší prsa, rty, pozadí atd., tím větší komplexy za tím musí být.

zjentek

Někdo dělá a někdo zase dělá dojem. Tadlencta IMHO dělá dojem, že „nám“ to dobře udělá. (;

V léčebně by si měl odpočinout každý jeden bobík, který se na „todlencto“ nachytá. To už fakt raději ten sáček s teplou čočkou!

Tuhle když pošimráš bříškem ukazováku na horním rtu tak se tě jistě zeptá, zda v tu cítíš vesmír, jak vás celé pohltil a prošel vámi skrz na skrz… zda tě to taky tak vcuclo, stejně jako ji. Tak už víš, co ji vede za pud? D; D;

JežíšKristus

Dokud to nevolí estébáka Babiše, tak dobrý

Vinpe

Je to hloupá holka.

Mc Merkurion

… špatná otázka:
… ne CO je vede, ale CO je nevede >>> chybí jim v hlavě mozek, je tam prázdno jak ve státní kase …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@paul1: Přesně! Čím větší pozadí, tím větší komplexy za tím musí být! (; D; D;