Avatar uživatele
jirka F

Co ve vás vyvolá slastný pocit?

Pocit slasti a nezměrného štěstí.

zdroj obrázku: pixabay

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, Ametyst, Midoc před 1214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pokud vynecháme sex, alkohol a jiné drogy, tak perličková lázeň ve vodě vytemperované na teplotu lidského těla. To je boží. Pokud nemáme bublinkovací rošt, pak stačí i voňavá pěna do koupele. Nakonec někomu stačí i řádně si ulevit na WC – nejdostupnější způsob pro důchodce a jiné chudé spoluobčany.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Není důležité co, ale jak. Každý prožívá štěstí jinak, ale je třeba si uvědomit, že je to pocit, který na základě nějakých zkušeností prožíváme. V podstatě se jedná o zrakové, sluchové a hmatové vjemy, které můžeme sami ovládat, zeslabovat a zesilovat a důležitou roli zde hraje postavení těla. To, co jsme někdy prožili, můžeme prožít vždy a vzpomínky lze takto ještě zesílit, nebo negativní zapudit. Takže nepotřebuji mít k tomu hrnec zlatáků, fakt, že vlastním desítku hotelů na Floridě, nebo že ležím obklopen polonahými kráskami na Hawai. Někdy si stačí zazpívat písničku, zahrát si s malým dítětem, cokoli. Jen je třeba se tomu odevzdat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Slastný pocit ve mě vyvolá kombinace slunce, vody, zeleně a teplého vánku.
Teď v zimě zapálené svíčky v koupelně, orchidej na vaně a teplý vánek si „vyrobím“ fénem. 🙂
P.S. Samozřejmě že fén nepoužiji ve vaně, to by už slastný pocit nebyl. ☹

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Když dokáži něco, co jiný jen ta neumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bohužel neposloužím, neznám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Houstička

Když mi minulý týden napsali, že můj dlouho ztracený příbuzný – somálský princ zemřel a zdědím 20 miliónů eur. Měl jsem jim převést jen 20.000 Kč, aby mi to mohli poslat, ale to je jen zlomek z toho co dostanu, takže v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Hezké počasí, úspěchy dětí a vnuků, dobře udělaná práce, sex už ne (bejvávalo).
Pro „Kepler“ – poslední věta: vybavil se mi nápis kdysi kdesi na WC: Nejen v hrobě, ale i zde uleví se Tobě 😁.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
hapiky

Houstička: Doufám, že váš příspěvek má dostatečný nádech ironie, aneb jak dlouho onen slastný pocit vydrží? Hlavně nedělejte dluhy s nadějí, že to onen princ (s pozůstalosti) zatáhne.

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: ještě lepší je nechat si ten fén spadnout do vany, to se pak krátce samou slastí rozvibruješ ve frekvenci 50 Hz a v předsmrtné slastné křeči shodíš ty svíčky a zapálíš župánek a potom i celý byt. To ti už ale bude úplně šumafuk.

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Čeče, myslíš si, že jsem mladá nebo mírně řečeno hloupá? 🙂 Ještě hoooodně dlouho zde tady hodlám býti živá a zdravá. Teď mě napadlo, že vlastně vhození fénu do vany s vodou koupající se krasavici, je častý způsob vraždy ječících hysterek. A pánové mají klid!? 🙂

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek