jirka F

Co ve vás vyvolá slastný pocit?

Pocit slasti a nezměrného štěstí.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vynecháme sex, alkohol a jiné drogy, tak perličková lázeň ve vodě vytemperované na teplotu lidského těla. To je boží. Pokud nemáme bublinkovací rošt, pak stačí i voňavá pěna do koupele. Nakonec někomu stačí i řádně si ulevit na WC – nejdostupnější způsob pro důchodce a jiné chudé spoluobčany.

Další odpovědi
Kelt

Není důležité co, ale jak. Každý prožívá štěstí jinak, ale je třeba si uvědomit, že je to pocit, který na základě nějakých zkušeností prožíváme. V podstatě se jedná o zrakové, sluchové a hmatové vjemy, které můžeme sami ovládat, zeslabovat a zesilovat a důležitou roli zde hraje postavení těla. To, co jsme někdy prožili, můžeme prožít vždy a vzpomínky lze takto ještě zesílit, nebo negativní zapudit. Takže nepotřebuji mít k tomu hrnec zlatáků, fakt, že vlastním desítku hotelů na Floridě, nebo že ležím obklopen polonahými kráskami na Hawai. Někdy si stačí zazpívat písničku, zahrát si s malým dítětem, cokoli. Jen je třeba se tomu odevzdat.

marci1

Slastný pocit ve mě vyvolá kombinace slunce, vody, zeleně a teplého vánku.
Teď v zimě zapálené svíčky v koupelně, orchidej na vaně a teplý vánek si „vyrobím“ fénem. 🙂
P.S. Samozřejmě že fén nepoužiji ve vaně, to by už slastný pocit nebyl. ☹

hapiky

Když dokáži něco, co jiný jen ta neumí.

zjentek

Bohužel neposloužím, neznám…

Houstička

Když mi minulý týden napsali, že můj dlouho ztracený příbuzný – somálský princ zemřel a zdědím 20 miliónů eur. Měl jsem jim převést jen 20.000 Kč, aby mi to mohli poslat, ale to je jen zlomek z toho co dostanu, takže v pořádku.

paul1

Hezké počasí, úspěchy dětí a vnuků, dobře udělaná práce, sex už ne (bejvávalo).
Pro „Kepler“ – poslední věta: vybavil se mi nápis kdysi kdesi na WC: Nejen v hrobě, ale i zde uleví se Tobě 😁.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Houstička: Doufám, že váš příspěvek má dostatečný nádech ironie, aneb jak dlouho onen slastný pocit vydrží? Hlavně nedělejte dluhy s nadějí, že to onen princ (s pozůstalosti) zatáhne.

Kepler

marci: ještě lepší je nechat si ten fén spadnout do vany, to se pak krátce samou slastí rozvibruješ ve frekvenci 50 Hz a v předsmrtné slastné křeči shodíš ty svíčky a zapálíš župánek a potom i celý byt. To ti už ale bude úplně šumafuk.

marci1

Čeče, myslíš si, že jsem mladá nebo mírně řečeno hloupá? 🙂 Ještě hoooodně dlouho zde tady hodlám býti živá a zdravá. Teď mě napadlo, že vlastně vhození fénu do vany s vodou koupající se krasavici, je častý způsob vraždy ječících hysterek. A pánové mají klid!? 🙂