verka

Co vás uklidní?

Místo polykání prášků, máte recept na uklidnění? Něco jako počítat do deseti......
Doplňuji:
Všem děkuji! Jdu shánět pořádný Turka, nejlépe s akváriem......

Nejlepší odpověď
Drap

Pořádný turek a cigárko.

Další odpovědi
hanulka11

Myslíš ,když tě někdo naštve???

Vyjít ven a projít se – prášky nepolykám

Deli

Pohled do akvária, procházka…

slad08

Na mě zabírá cvičení (posilování). Je to dobré jak si vybít vztek.

Terryle

Podle okolností – většinou klid a nemít nikoho na dohled, nebo aspoň vypadnout na prázdnej prostor (pokud mám někoho v těsný blízkosti, je uklidnit se nemožný :).
A taky kafe.

tom004

Dám vědět,až mne někdo naštve. :))

rosinka

Já se uklidním nejlíp tím, že to rozchodím. Takže svižnější procházka a kdyby to nepomohlo, tak 2–3 pivka k tomu. Místo těch prášků. 😉

fablen

mě zklidní hlasitá rocková hudba

láďa1

Asi ticho a vážná hudba.

led

Najlepšia je prechádzka v silnom daždi a búrke. To človek určite príde na iné myšlienky.