FlAsh_7

Co vám nejvíce pomohlo začít dělat dobré fotky?

Odpovědi
Drap

fotit

led

Základné možnosti:
1 – Chcieť fotiť
2 – mať prístup, k fotoaparátu, vyšší stupeň je vlastniť fotoaparát
3 – mať „cit a oko“, využívať priestorové videnie

a hlavne fotiť, fotiť a ešte fotiť a nedať sa odradiť.

Edison

už jsme ti to tu psali mockrát: Fotit, sudovat, ukazovat, diskutovat a tak porád dokola. Pořiď si knihy o fotografii a fotografech!!!! A nevotravuj! Pak studuj a foť, přestaneš mít čas na tyhle hloupé otázky!

Kelt

Věnovat veškerý volný čas fotografování, studiu a zlepšování se. Naučit se vidět objekt trochu lépe a jinak. Nestačí jen mačkat spoušť.

anonym

To je prosté, automatický fotoaparát který za mě nastaví vše (dnes už i pomocí A.I.) a já nakonec nanejvýš jen vyberu filtr kterým fotografii nechám umělecky zmršit – a skvělá fotografie která podlamuje nohy a cedí slzy je rázem na světě 🙂