pentoda

Proč jsou někteří lidé tak popudliví??

Myslím tím některé „odpovědi“ zde. Na jednoduchou otázku, na kterou ovšem tazatel neví odpověď, místo jednoduché odpovědi píší , s prominutím ,blbosti. Zjednodušeně: Kolik je druhá odmocnina z 55 ? A odpověď? „Kup si učebnici…“ a pod. Řada lidí je snad nadána fenomenálníma schopnostma, „radí“ ve všem , a také to tak vypadá. A jak jsou popudliví !! Čtu tady pravidelně již řadu let a i nyní tu pod jiným nickem občas píšu, kdysi dávno také jako „9řemesel“. Můj děd říkával na adresu těch popudlivých: ""..umýejte si přirození studenou vodou, pomáhá to !! "". Tož tak, a teď popudlivci, hurá na mne !!!!!
Doplňuji:
Děkuji všem za odpovědi.Potěšili jste mne a byl jsem dost mile překvapen reakcemi.Zajímavý průzkumek. Ten příklad s matematikou byl skutečně jen JAKO. Osobně bych také neodpovídal.Přeji všem hodně zdaru v Odpovědích.

Nejlepší odpověď
Damiana

Neboj, on ti to nějaký vztekloun stejně smázne.
Někdo se sem chodí pobavit, možná poradit nebo něco dozvědět, jiný zaprudit a vyvztekat.
Když si někdo nemá v reálu moc s kým povídat, je rád, že je alespoň ve virtuálním světě někdo zvědavý na jeho názor (možná i na to, jak žije – je tu dost osobních otázek, které jsou velmi oblíbené:-).
Jenže prudič domácí se těžko změní tam, kde je navíc anonymní. Obvykle tak vylezou na povrch ještě další „vychytávky“, které by si v reálu těžko k někomu dovolil. Nebo i dovolil – a proto se s ním nikdo nebaví a proto dřepí tady a buzeruje.
Ono se hodně rychle a snadno pozná, kdo je v pohodě a psychicky zde pouze relaxuje a docela obyčejně má rád lidi. Pozná se člověk smutný, nešťastný, ale ne zlý. Jsem tu docela dost dlouho na to, abych „viděla“ výkyvy nálad, odraz skutečnosti a změny postojů atd. Je to běžný vývoj. Stále se tu ale najdou slušní a fajn lidé, kvůli kterým stojí za to sem chodit.

Další odpovědi
Andělé

Tož asi takhle:
Já do Vás nejdu teda,ale…jsem zastáncem toho,že se zde nemají vypracovávat za studenti úkoly. To není smyslem těchto stránek.
Co si ale budeme povídat,každý potřebujeme v něčem v životě poradit. Nejlepší cesta se něco naučit,je si sám lámat hlavu a zkoušet a zkoušet. Pokud se sám o to pokusíte,ale nejste si jist,zda je vše správně,napište sem svůj výpočet a vždy se najde někdo,kdo to s Vámi probere a pomůže vysvětlit,jak se k dané věci dopídit. Chce to ale vidět Vaší snahu a potom tedy nevidím žádný problém.

Je ale také pravda,že od jisté doby se agresivita a útoky,zde staly jak vidím na denním pořádku.

Tak si to tak neberte a s Vaší snahou to jistě dáme dohromady…:-))

Mapel

Krásně napsané. Obdobně se nechá říci „Počítej do deseti a pak něco napiš“ Odpovídám čemu rozumím. O řešení domácích úloh si myslím své a tak raději mlčím.

anonym

Ono jde spíš o to, jak zní otázka. Pokud se někdo zeptá stylem: Vypočítej druhou odmocninu 55. Tak to je opravdu nehorázné. To si tu mohou žáci pokládat jako otázky domácí úkoly a vy ostatní se snažte.
Ale co se mi nelíbí je, když se pak někdo zeptá na otázku Jak vypočítat druhou odmocninu čísla 55? a plno lidí ho pošle tzv. do pr…
Ta první otázka je jasně opsaná z úkolu, ta druhá žádá o pomoc, jelikož si nevím rady a od toho zde odpovědi jsou.
Např. já měl problém s výpočtem obsahu válce, logické myšlení mi říkalo, že to mám špatně a tak jsem požádal zde o odpověď. Byla mi poskytnuta. Dnes už vím, že na druhou je myšleno jen to dané číslo a nikoli celý vzorec (nechci zacházet do podrobností).
Další věcí je otázka typu zda se vztahuje amnestie na řidičák? Ono opravdu stačí kouknout ne do lišty-to by to tu nemuselo být, ale třeba jen na dvě stránky odpovědí. Samozřejmě, že pokud se tu během hodiny objeví 3× řidičák a amnestie, je to popudlivé.
Nebudu tě tedy nijak soudit a ani mi to nepřísluší na tvou otázku, takže neočekávej žádné na mě.
Takže jde jen o to, zda chci pomoc nebo jsem jen líný. Pokud se já ptám na příklad, chci opravdu jen pomoc.

cochee

Tož pravdu máš, ale kde je druhá stránka věci? Proč lidi takové otázky vůbec pokládají, jsou tak blbí nebo schválně podpalují vášně, jestli se nějaký takový popudlivec chytí? Já být adminem tak za otázku typu odmocnina z 55 rovnou „sázím banán“.

Sopka

Velmi dobře pentoda : konečně velice chytře položená otázka na všechny ty bodů chtivé "nádoby " ,postupuji tady podobným způsobem jako vy mám tu také několik odnoží tvůrců a navíc se bavím jak některé "psyché " odrovnávám.

YunnArt

Podle mého většina těch ‚popudlivých‘ má problém. Komplex nebo trauma. Tak proto. V dnešním světě internetu je jednoduché být kýmkoli. A tak člověk co si připadá bezvýznamný, ublížený, hloupý…bude zde Prezidentem, Rockym nebo Einsteinem. Je to přirozené. Bohužel už se stává přirozeností i jednoduchost. Nač žít opravdový život, když můžeme být on-line. Pokud se umíte vcítit máte výhodu..protože vám pak ten život příjde opravdovější. Ale pořád něco chybí…a tím je zodpovězena otázka. Když něco chybí je třeba kompenzace. ;) Hezký den

anonym

Pentodo, když jsi to tak hezky napsal a všem jsi nám konečně otevřel oči, nechtěl bys to tady vzít místo admina? Víš, ono také platí, že na horkou hlavu je fajn ledová sprcha. Popudliví tady jsou většinou ti neukáznění mladí, kteří nedokáží pochopit, že většina těch dříve narozených po nich chce, aby se poctivě připravovali do školy. Je to totiž jediný způsob, jak si do vlastní hlavy nasoukat to nepřeberné množství informací, které je třeba.
Pokud tady reaguje někdo slovy: „kup si učebnici“, tak to ani tak není popudlivost, jako spíše otrávenost. Jestliže se tu vyskytne 15 krát během půldne otázka na učivo základní školy, tak to rozhodně v pořádku není. Navíc je do nebe volající drzostí, že mnozí z adolescentů, kteří tu hledají záchranu,
ještě své úkoly na zdejší osazenstvo vyštěkávají formou rozkazů. Žádná slušnost, žádné poděkování. Jak častý jev na těchto stránkách, že?
Moje babička na adresu těch přemoudřelých říkala: Co nemáš rád, nečiň druhým. Nebo také – jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Chceš snad tvrdit, že dotazy jsou zde v pořádku? Že odezva na ně není ve valné většině případů přiměřená?
Samozřejmě i v této oblasti to občas někomu ujede. Jenže případů jako je yukí, kouba, nyní vevinka a několik jim podobných tady už také pár bylo. Kdo sem nějaký čas chodí, ví velmi dobře, že se vyskytují případy, kdy pochopení, trpělivost a slušnost nejsou dostatečnou odpovědí. Někdy je opravdu vhodnějším řešením tvrdý přístup.
Jsou tu lidé s velkým přehledem, se znalostmi, které řadě lidí pomohly a věřím, že budou pomáhat i do budoucna. Jsou tu ale také takoví, kteří píší odpovědi, jen proto, aby odpověděli a také jich není málo. Budeš se nejspíš muset smířit s tím, že tady i nadále budou školáci, kteří za svou nevychovanost budou káráni, že tu budou připomínky na dodržování kodexu a pravidel, odpor proti pravidlům od těch, kteří je odmítají respektovat, a že tu občas zřejmě dojde ze strany těch popudlivých k očerňování ostatních. Jsme početná a různorodá komunita.
Zkoušej další vlastní průzkumy, rozšiřuj si svůj obzor a poznávej, co je v lidech. Nejednou Tě zklamou a často překvapí. O tom je celý život.

mosoj

Ty nejsi. Jsi si jistý ? Sebechvála smrdí !

jpau

Tak zrovna u těch příkladů mi to kolikrát přijde jako zbytečné hrocení. Matika se sice dá teroeticky popsat ale já se přiznám, že tomu teoretickému popis vůbec nerozumím (obvykle končím uslov „Nechť je dána…“) a raději si vyhledám podobný přiklad, na základě kterého pak dovedu vytvořit postup k tomu, co zrovna řeším. Proto mi přijde rozumné čas od času něco někomu pomoct vyřešit. Já si nechávám taky často poradit ale jinde a od lidí, kteří tomu opravdu rozumí.

anonym

ocko, ac nerada.., ale jen mini poznamku .. pisete : a všem jsi nám konečně otevřel oči.. .. tak vas jen poprosim, aby jste me priste vynechala., ano ? ja ty oci uz davno otevrene mam .. dokonce jsem videla, jak jste denne dobodovavala doktora a boh. 25 body, nebo kolika body ..,( vedla jsem si take stb slozky )… , a to dobodovovani pekne zakerne zezadu.....
mam oci otevrene i ted .. ale hlavne , ze tu jsou podle vas " ostatni " , kteri podle slov odpovidaji jen proto, aby jen tak odpovedeli .., ci z ciste nudy .. o jedne " takove " vim .., a jsou to casto takove bludy, ze ani ja bych je nedala dohromady .. a to uz je co rict ! :) -iv-

anonym

iv, jsi nemocná. Měla bys při svých otevřených očích zvážit, kam až sahá Tvoje chorobná řevnivost. Je mi Tě líto. Byla bych velmi ráda, kdybys přestala vyšilovat, v klidu se nad sebou zamyslela a udělala s tím pořádek. O zákeřnosti máš nejméně co mluvit. Opakovaně porušuješ kodex – v čem ty jsi, proboha, „dobrým členem“? Nepodložené a lživé informace – tohle Tě uspokojuje? To ti tedy stačí dost málo.

anonym

ocko !! :) vy jste to urcite vycetla z karet ! ja mam fakt chripku ! ja se k vam snad za tu petistovku co fasujete i objednam .., ( a snad to priznavate vse financaku ) !! ,
ale mam strach, ze to u vas hodne smrdi .., tak to radsi budu cichat k synovo plesnivemu suspenzoru. :
… me vas na rozdil od vas lito neni .. hloupe lidi nelituji …
a kdyz tak rada diskutujete, a chatujete , tak mi napiste odpoved na to dobodovavani, o tom to cele bylo .. ale odpoved na to, na co se vas kdo pta, to uz by na vas asi bylo moc .. ! :) kdyztak to vyctete z bolka a lolka .. :)
tak zatim .. :)

  • iv-

Andělé

😁))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))

  • iv-, teď jsem dorazila z úřadu,byli na mě tak hodní,milí a usměvaví,mám tam kamarádku,tak jsme se spolu i nařechtaly a přijdu sem a říkám si,co to tu tak smrdí:-((( No FUJ,odkudpak ta prohnilost asi vane??

🙂

Andělé

Teda -iv-,tak Vy už jste také onemocněla? A copak Vám docentka primářka Mudr. Hudr. OOO diagnostikovala?? Epidemie už řádí i tady,tak to abych něco nechytila…:-((
🙂

anonym

:) andele, i k zivotu blbost patri .., nekdo ji holt ma na rozdavani .. :)
ona pani vlezdoprdelova ma v hlave asi mysky, a ty ji ukousavaji po kousickach zbytky toho jejiho rozumu … :)
pockame, co z ni zase vyleze .. jen aby nenapsala adminum ., to bych s emusela prihlasit jako becko, nebo cecko .. :)
to udavacstvi a dodrzovani " pravidel " ji jeste asi zustalo z minulosti.. :) -iv-

Andělé

🙂

  • iv-, nemáme my to ale štěstí,poznat tak vzácnou,jedineč­nou,nevšední…(zná­te ještě nějaká synonyma?,mně už došel z té výjimečnosti dech!) osobu. To se jen tak nikde nevidí.

Prosila bych,aby napsala knihu,já budu tak hodná a zdarma ji vymyslím název: „Nejkratší cesta do pekel!“
🙂

annas

Ad iv. Je věc adminů, že neřeší znění otázek. Opakuji po několikáté, nekritizuji je, ale také na ně neodpovídám na rozdíl od jiných. Připomínky na ně patří do diskuze, přece nechci získat za odppvědi na ně „falešné body“.

Když jsou lidé čestní, pravidla mají smysl … . ale za každého mluví „činy“, nikoliv jen pouhá slova …

.

Sopka

že se annas nepropadneš na židli do nebe.nebo raději ať si tě odnese do nebe sám ježíš: jestli toho nenecháš tak tady vyvěsím konkrétní spolupráci,kterou si tu vedla s agenty.
Ta vaše skupina je tak ubohá,že to nestojí ani za řeč.

annas

Ad několikaprofilový uživateli, velký bratře, děkuji za vytříbenou reakci. 🙂 Je jasné, že nevidíme věc tak, jaká je, ale tak, jací jsme my:-))

Agenti, ozvěte se, co je s vámi? 🙂 annanas

Andělé

Annas: http://fotka.pix­mac.cz/4/lidskych-rukou-ukazuje-palcem-nahoru-na-znameni-adult-pixmac-fotka-36271973.jpg

anonym

annas .., ja se z vas pricurala .. ! :)))
( ale mam tak trochu obavy, jestli to u me nebude uz vekem ) :(

  • iv-

annas

Andělé a iv, pptěšení je na mé straně:-))

Andělé

Potěšení je i na mé a jistě i na -iv- straně…:-)))

anonym

moje tiskova mluvci Andele ma jako vzdy pravdu .. !
:)
An. nas tady vsechny jeste tim humorem jednou prevalcuje ! ;)
:)

Andělé

dovolila jsem si být Vaší tiskovou mluvčí,to jsem tu od někoho odkoukala:-D))
Tak Annas mě teda dostala,to se jí teda opravdu povedlo:-)))

briketka10

já já se hlásím do skupiny to
se tak krásně čte holky :DD

johana 56

Čte se to krásně,velice zajímavé a poučné.A já to nejak prošvihla,nebo zaspala.Ale tak jako dorazil po dlouhé anabázi do svého cíle dobrý voják Švejk,tak i já „poslušmě hlásím,že jsem opět zde“.

Andělé

rádi vítáme vítáme..:-)))

anonym

briketko, jeste si to rozmyslete .. ! od druhe skupiny to uz bude ode dneska bez bodiku !! :o
podivejte se na me .. odpovidam jako debil a palec zadnej .. proc ja sem vlastne chodim, kdyz na me kazdej kaslete ? :(

Sopka

Je to tak Damiana , už dávno jsem si rozdělil odpovědi na několik pracovních skupin,celkem to koresponduje s tvím rozpoložením.

Damiana

Dík:-)
Já osobně dokážu ty několikanásobné profily i pochopit. Pokud byl uživatel napadán, urážen a ponižován, v rámci pudu sebezáchovy si „změní identitu“. A má na chvíli klid. Bohužel, pokud ale není dostatečně labilní a masochisticky narcistně založen, ale je tu stále „sám za sebe“, brzy se to stejně pozná a může mít i deset profilů. Pak se musí připravit na o to větší útok a kritiku těch, kteří jeho útěk berou jako podvod. A do chudáka – zbabělce (v jejich očích) se strefuje vždy o poznání snadněji.
Neberu samozřejmě to, když si někdo zakládá profily jen z legrace (z hlouposti). Vždyť je to virtuální realita a ta možnost tu je! Stejně jako po světě chodí místo Horvátů nebo Winkelbauerů více Nováků…

briketka10

právě o to jde, že je to podvod a jede na dva profily,
nebo i s vícero..
/ dobře se vyjádřil YunnArt.. ten člověk
má koplex, nebo nějaké trauma/..
počítaj se mu body i když na jinej, ale není to fér
vůči ostatním co jedou jen s jedním..

bolak

Já bych zase řek, že je to úplně obráceně. Spousta lidí co tu má více profilů jsou v podstatě oběti, protože byli nuceni z nějakého důvodu (například proto že tu čelili určitému druhu šikany) založit si další identitu a začít odznova, přitom tím uškodili akorát sami sobě protože přišli o své původní otázky, odpovědi, i body, jenž (srandovní slovo) sou, nebo alespoň původně tomu tak bylo, jakýmsi ukazatelem uznání, které se jim tu dostalo. Přesto jim stálo zato tento krok učinit, bez ohledu na to co tím zratí, jen aby tu mohli žít poklidu. O to horší je že někteří uživatelé si tadycty údaje shromažďují a ukládají, a vypalujou tak těmto lidem věčnej cejch hanby, čímž jim prakticky znemožní posunout se dál.

Mám namysli hlavně hrabě Draxulu, kterej už tu ani nikomu neradí a akorát z ostatních vysává život.

Damiana

bolak: No vždyť to říkám 🙂

bolak

no vždyť já taky reaguju na babetu :)

briketka10

já ti dám BABETU až ti budou kalhoty malý :)

Andělé

Bolaku,k Vaším rozumným slovům nemám co dodat.Je pro mne čest Vaše slova číst.:-)

Z těch od chytré horákyně se mi chce zvracet.FUJ!!!

anonym

no tak Andele, nebudte na me tak zla ! :) -iv-

Andělé

🙂 -iv- na Vás nikdy!:-) Vás mám pořád moc ráda.:-))

anonym

:) Andele, ale nezapomente, ze to me mel doktor taky ! A za koho me vymenil ?!!
Hajzlbaba uz mu holt nebyla dobra, musel si najit VESTKYNI ! :)
zhrzena milenka ( ted uz i s diagnozou .. na kterou ale teprve cekam ) .., musi se nejprve vycist z pexesa .. ! -iv-

Andělé

🙂 jé -iv- já jsem to objevila až teď…
Doktor je pěknej nevěrník,to já nenene,já jsem věrná až za hrob.:-)) No nedivte se,že ji dal přednost,taková vzácnost se nikde nevidí,to vyhrál na celé čáře.:-)))
Ale musím se -iv- přiznat:-( Jsem falešná,oblbuju všude hajzlbáby.:-( Abych to měla zadara,tak musí se mnou chodit i syn,říkám,že jdu jen s ním a mám to zadarmo!!! a ještě se na mě usmívaj. Ta naposled se dokonce šklebila,protože já hodně piju,takže hodně čůrám a syn už mě měl dost,bonznul to na mě,když jsem řekla,že jdu s malým,řekl,že se mu nechcéééé! Paní byla šikovná a řekla mu: jen běž a culila se.
Vy byste mě nechala zadara?:-))))

anonym

ne ja ne .. ! nechala bych vas i pokakat .. nejsem zadna charita ! :p
tak takhle to delaji ty mlade maminky, jo ? od zitra chodim s nimi az do kabinky ! -iv-

Andělé

tak to už se teda vůbec nedivím,proč Vás dr.vyměnil! Do kabinky pustím leda hajzldědka,nebo budu muset čůrat do sněhu..nu což,stejně ho je všade dost,tak ho trochu vyzmizíkuju.
Udělám si černou listinu a povedu si každého,kdo byl a je proti mně!!!
A do ráje Vás nevemu!
🙂 Andílek

briketka10

http://www.pa­lacinky.net/ga­ll/06/hana_pre­bal_01/144_4497­.jpg
jedno z možných vysvětlení
je pokakaná plínka :((

Andělé

🙂

annas

🙂

anonym

Bolaku, jsi poněkud vedle, Dr.Axl (výraz sokolí oko je fantastický, protože tak nějak mi k němu sedí i fyzicky – to se Ti opravdu povedlo), nejedná zákeřně. Nikdo tu není takový chudák, aby musel mít dva nicky. Každý z těch, kdo to udělali, provedl to ze zištných důvodů. Tam, kde se to nejvíc obhajovalo, jsou bodíky, kdy si dotyčný registrovaný bodoval sám vlastní odpovědi. Tak o čem to tady píšeš? Chudák? A při tom podvodník? Neschvaluji šmírování profilů a shromažďování podkladů o jednotlivých účastnících. Jenže jak vidíš, stačí se dívat a dost toho postřehneš i sám.
Sem se máme chodit bavit a být občas prospěšní nějakou zkušeností, znalostí nebo radou. Nikde není psáno, že se tady máme účastnit honů na čarodějnice, které jsou tu tak běžné ze strany, jejímž jsi i ty příslušníkem. Takže brzdi, prosím. Já s nikým tady nejsem ve sporu a ty Vaše štvanice mne opravdu unavují. Jste horší jak malí fracci. Tohle se prostě nedělá. Pokud tady na nějaký nedostatek (a mnohdy nesprávně) poukazují některé vyvolené, tak je to v pořádku, a když se poukáže na chybu jich samých, tak to berete jako urážku majestátu? ( A proč, mohu-li se zeptat?) Každý tu přece máme stejné právo na svůj vlastní názor, ale také na chybu. Jenom mi není jasné, proč na chyby, ačkoliv ne vždy zcela přesně, může upozorňovat pouze Annas a nikdo jiný.Také jsem jí nepsala, když někde otázku pochopila z češtinského hlediska a bylo to spíše o úvaze nad jejím smyslem. Tohle se stát prostě může. Jenom nechápu, proč u ní to respektujete a u Dr.Axla to vadí. V čem je ten rozdíl? Buď mají stejné právo všichni, nebo nikdo. Tady nejsme ve škole a rozdíl paní učitelka a žáci zde není na místě.
Mimochodem – důvod pro změnu nicku v důsledku šikany bych podle Tvých slov měla v první řadě já. I Ty ses podílel na štvanici. No a co se stalo? Když mne to otravuje příliš, jdu dělat něco jiného. Mně to opravdu „žíly netrhá“. To, co se tu občas děje, je spíše projev hlouposti, zlosti a nenávisti. Nemá to tu své místo. Proč bych to měla ještě podporovat? Divíš se, že většinou ignoruju diskuze? A kdy jsou ty diskuze k otázce? Pokud chcete provozovat štvanice na Vám nepohodlné účastníky, tak neočekávejte, že Vám do těch Vašich „diskuzí“ někdo půjde. Punc drbárny jste jim dali Vy sami.
Cejch hanby si většinou vypálí každý sám sobě a na vlastní čelo. Proto, že tu někteří nepoučitelní zamindrákování a zahořklí členové jenom plivou jedovatou slinou a snaží se některé jiné účastníky špinit, ještě nejsou ničím jiným než právě těmi zahořklými a zamindrákovanými ubožáky.
Poctivý člověk se bude posouvat dál, ať se to tu nelíbí závistivcům sebevíc. A představ si, že já jsem tak naivní, že si myslím, že tenhle stav je opravdu přechodný a že pořádku se tady dočkáme.
Nechci se Tě dotknout, ale to směšné slovo má mít jiný tvar, potom tak směšně působit nebude – jsou to body, jež (jenž by tam bylo jen v případě, že by se jednalo o mužský rod). Neber to jako sekýrování, v tom tady dělá chyby skoro každý. Já je zase dělám jinde.
No, a když to beru tedy z jedné vody na čisto – pokud Ti šlo o otázku toho mlýna, tak jsem na internetu proseděla dost času a stále mi z toho vycházel jako nejbližší a funkční mlýn v Sedlčanech. Pěšky chodím (ačkoliv pár měsíců to vypadalo hodně špatně) a kdybych čekala až na Tvou radu, tak by mi ani ty tenisky už dnes nic platné nebyly. Nejsem líná, ani pohodlná tak, abych za sebe nechávala něco dělat druhé. Tady šlo spíš o znalost svého okolí, protože konkrátně u Nového Jičína je malý soukromý mlýn, který na internetu nenajdeš. O takovou informaci se mi jednalo.
Už několikrát jsem Ti psala, že si nemyslím, že jsi hloupý člověk. Je mi jasné, že jsi recesista každým coulem těla. Na dost lidí tady to platí. Proč ne? Ale ve všem pravdu nemáš. Hezký den.

bolak

Nikdo tu nemá dva nicky, to je to co vy pořád nemůžete pochopit. Byl založen nový profil (pro někoho jediná možnost jak z „toho“ ven) a vy se v tom furt hrabete a vykopáváte mrtvoly z hrobů. Z jakých zištných důvodů prosímtě? A co by z toho asi tak měl, kdyby si založil novej profil? Můžeš mi říct kdo z nás si sám bodoval vlastní odpovědi, jak tu píšeš? Buď uveď konkrétní příkad nebo radši mlč. A pokud jde o ten tvůj údajnej hon na čarodejnice tak já reaguju akorát na nespravedlnost, málokdy se do někoho navážím jen tak a narozdíl od vás dvou, já neboduju odpovědi ve kterých vás někdo uráží, nepalcuju jen z pomsty, to opravdu nemám zapotřebí. *** PS: O mlýn tady opravdu nešlo.. :)

anonym

Bolaku, trochu jsi opět přestřelil. Co jsem napsala o násobných profilech, to jsem si také nejdříve ověřila. Můžeš ke stejným výsledkům dojít i Ty. Nespravedlnosti vnímáme zřejmě každý jinak. Jenže u každé takové „nespravedlnosti“ je vždy jenom jeden viník. Konkrétně ta osoba, která osočuje, napadá atd. a dělá to nejčastěji právě v diskuzích. Pokud jde o spravdelnost, tak proč ji chceš vnucovat právě Ty druhým. Jestliže se má jednat na těchto stránkách o skutečnou spravedlnost, tak tu musí zajistit admin. Vášně jsou tu natolik rozjitřené, že hledat původce zdejších nepokojů nezvládneš ani Ty, ani já. Je moc jednoduché nebýt tu skoro rok, potom do dění vstoupit, a protože někdo z Tvého fanklubu má proti někomu pifku, očerňovat takového člověka taky. Jsi chytrý člověk, mohl jsi to pochopit už dávno. Vyčítáš mi bodování od Dr.Axla? Tak mu řekni, ať toho nechá. Mne neposlouchá a dělá si, co sám uzná za správné. Bodování starých otázek? Dělám to taky. Jsou tu přece k tomu, aby se do nich chodilo. Kdyby to nebylo správné, tak by tu archiv nefungoval. Já kvůli tomu psala adminovi, chtěla jsem si ověřit, že jsem pravidla pochopila dobře. Takže mi tu nepředhazujte nějaké bodování. Pokud Ty máš problém s bodováním něčích otázek nebo odpovědí, tak já ne. Ty správné nebo vtipné, boduji i u těch, kteří se tu stále snaží na mne házet špínu. Je mi to totiž jedno. Je to internet a tak ho beru.Palcování z pomsty, to je právě záležitost Tvého fanklubu. Podívej se nezaujatě na odpovědi, které tu kdo píše. Můžeš s čistým svědomím tvrdit, že je bezchybné?
O mlým opravdu nešlo, šlo Ti o to, abys mi dokázal, že jsem na úrovni školáků, kteří jsou tak „zdechlí“, že jim Ty musíš vypracovat domácí úkol. To opravdu nejsem. Já se učila a nečekala, že to někdo udělá za mne. A takový byl celý můj život. Proto také vím, že taková pomoc, pomocí vůbec není. Je třeba se učit a látku pochopit. Také je třeba pochopit, že se každý učí sám pro sebe. Naučit se podvádět už od nějakých deseti let, tak to je zatraceně brzy, než aby mne to nechávalo klidnou nad tím, co mládeži umožňujeme. Nespravedlnost? Máš smůlu, nebudu mlčet. Sám dobře víš, že mám pravdu, proto tolik zášti, proto tolik těch, kterí dobře vědí, proč se vlastně vztekají.
Svědomí a pocit vlastního selhání jsou sakra špatné aktivity. Je asi dost hloupý pocit, být si vědom toho, že to někdo jiný vidí.
Nejde stavět na falešném základě a není dobré budovat si tady pozici na základě podvodu. Co je podvod, to říká kodex a pravidla.

bolak

Tak přestaň mlžit a řekni kdo, když to máš ověřeno. Jména řekni, jsem to já? Já si boduju vlastní otázky z jinýho profilu? Tak šup, já bych to chtěl vědět. Říkáš že tenhle způsob bodování starých otázek je správný, že listuješ v archívu a obejktivně palcuješ, takže je to jenom náhoda, že pokaždý když hledáš v liště, když listuješ databází, tak narazíš na otázku kde odpovídal Dr.Axl? Že Dr. dá průměrně jednu odpověď denně a ačkoliv má u ní jen 4 palce, tak mu pravidelně každý den přibývá kolem 25 bodů? To je správný? A čirou náhodou je denní limit jednomu uživateli 25 palců, to všechno je jen náhoda?

Ne, o mlýn nešlo, šlo o to že odpovídaš lidem způsobem, kterej by tebe samotnou urážel, kdyby jím někdo jednal s tebou. A o věk a dosažené vzdělání tady nejde, ten do toho netahej . Další věc je ta že tu odpovídáš lidem na matematický otázky tím způsobem, že je to tak strašně jednoduchý, že by tohle měli umět pokud ve škole dávali pozor, a pak napíšeš takovou blbost až je to k neuvěření :) A vzhledem k tomu že si se tu několikrát chlubila tím že ses přes 30 let zabývala počty a čísly vůbec, tak to člověka i pobaví…

PS: žádný fankluby tu nemáme a nikdo z nás neposílá ostatním e-mailem odkazy na své odpovědi, aby mu je dobodoval…

anonym

ocko, ze vy jste ale dobodovavala denne ( vlastne v noci ) jen doktora a bohemicu ) … to ti osatni jsou pro vas povl .. ? tolik bodu jste totiz ( a naraz ) nikomu jinymu jinak nedavala .. to vas tolik zajimaji konici a pejsci ? :)
ja u toho jednou byla zive , kdyz jste dobodovavala, a muzu vam rict, ze body skakaly tak, ze jste v zadnem pripade odpovedi cist nemohla .. stb slozky uz nemam , na to jste tu specialistka vy s doktorem .. , tomu na rozdil od vas neco v te hlave jeste zustalo .. a priste budte konkretni, kdyz o nekom pisete , nebudte prizdisracka .., kdo to ma pak v tech vasich balastech lustit o koko jde .. :) ja v kartach cist neumim ..

bolak

ocko, prosímtě reaguj, -iv- tě tu obvinila z toho že dobodováváš Dr.Axla, to si přece nenecháš líbit no né? nebo je to pravda? jsi to ty, ten tajemný ctitel který Dr.Axlo vi každý den naklikává 25 palců ve rok a půl starech otázkách?

anonym

to bude muj dalsi nick .. :) muzu ?? -iv-

Sopka

Pro cochee : jsem tu již řadu roků pod různými pseudonimy,mnoho se tu změnilo,ale vše jen k horšímu.
Vždyť se mrkni na systém bodů : některá jména by se mohla utlouci,kdyby nefigurovala ROKY v žebříčku na prvních místech,a proto udělají vše!!!!!

bolak

a jak je možné že jsi unikl místnímu jestřábímu oku? v dokumentu o tobě nebyla ani zmíňka :-o

mirlin

ale byla.......

Sůwa

🙂

briketka10

taky jsem nic v TOP SECRET nenašla !! :O