hapiky

Co vám hrozí, když se vás někdo zeptá, jestli chcete lapnout na saxofon?

Nejlepší odpověď
annas

Znám sloveso lapnout ve významu např. někoho lapnout za ruku., nebo si sednout na židli. lapnoput,. lapat po dechu. lapnout – sbalit holku, lapnout nějaký virus Z nám zhanáčtiny.

U vaší otázky je rozhodující předložka na …, tedy

když se někdo zeptá, zda chci lapnout na saxofon, řeknu, že ne protože kdybych na něj lapla, tedy sedla, bylo po nástroji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Led: Obávám se ale, že dotyčný tím saxofonem myslel jeho obličej, alespoň podle gest, když telefonoval.
Tady ve Slezku by se mohl jeden smíchy popukat, i když jsou takové výrazy pro místní docela normální. Pro mě byla zatím nejlepší hláška: Pierdolíš bo dupa ti rošně.(kecáš protože ti roste zadek).

OlrgoCeEe

Příspěvek smazán administrátorem.