zjentek

Co udělají účastníci japonský hostiny v závěru stolování s prázdným nyotaimori?

女体盛り.

Nejlepší odpověď
annas

Tak jako před umístěním jídla na tělo, se musí žena okoupat ve studené vodě, aby sushi vydrželo co nejdéle., tak po skončení konzumace se opět okoupou, aby se zbavily pachu, i když sushi – až na výjimky – nepřijde do kontaktu s tělem.

V Japonsku se takto jídlo podává v sexuálních klubech, takže si pak jdou „odpočinout“, …, někdy se muži neovládnou , takže nastane jiné pokračování … .když jde o normální restaurace, žena se vrátí domů … rovněž hosté

Ženy procházejí kursem, cvičí, aby vydržely ležet nehnutě.

" Nyotaimori čili tělo sushi je japonské a v Londýně není normálně nabízeno. Pravidelně však dochází ke vzniku dočasných operací v městech po celém světě, kdykoli se objevují novinové titulky. Slovo nyotaimori je obvykle přeloženo jako „prezentace ženského těla“, ale přítel, který studoval japonštinu, mi říká, že to znamená něco jako „hromadí něco na vrcholu“. Který zní mnohem méně chutný.

Je to umění. atd.

https://www.the­guardian.com/li­feandstyle/2010/feb/­12/nyotaimori-eating-sushi-naked-woman

Další odpovědi
Klaproth

Nevím, neznám, ale vypadá to zajímavě. Manželka dneska vaří segedín, zkusím jí přemluvit k tomuto způsobu stolování. Pak napíšu jaké to bylo…

Kepler

No co by asi tak udělali? Ten talíř je přece taky k sežrání, ne?

zjentek

Tak opatrně, ať nemáš horkej segedin, aby ti neucvrkla do zelí. Hlavně napiš, cos udělal s prázdným talířem, jinak je otázka o ničem.

Klaproth

Prázdnej talíř do myčky, jako normálně. Jenom nevím, jestli se jí bude na pumpu chtít.

zjentek

Hmm… ani se ti nedivim. Od slehacky bych to vylizal, ale od zeli?

zjentek

Pro mazala!- Obrázek je v pohodě, ten je volně ke stažení, třeba jako tapeta.