Co udělá USA, Kanada nebo Austrálie, když tam zemře tzv. „ilegální bezdomovec“ bez dokladů, peněz a majetku?

Zajímalo by mě, jak nakládájí země jako např. USA, Kanada, Austrálie nebo Nový Zeland s lidma, kteří žijí v dané zemi x let ilegálně a náhle zemřou (nemoc, úraz, nehoda, sebevražda) a byli bez dokladů, peněz a majetku a byli tímto (ilegální) bezdomovci? Kdo uhradí pohřeb a vše kolem mrtvého? Děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Země neudělá nic. (Kdy už se naučíte ptát?)

K odpovědi uživatele Michalds:
Máte pravdu, půjde o nejlevnější kremaci,
kterou ale nezařizuje země/stát, ale obec.

Další odpovědi
mosoj

A na kterou zemi se ptáš?

michalds

Myslím si, že to bude podobně jako u nás. Vypraví jim nejlevnější variantu pohřbení, tj. kremace v kartonové rakvi.