kapka

Co udělá voda v –15?

http://www.you­tube.com/watch?v=Xxa­JEQMsZQE&featu­re=g-comedy&contex­t=G28e62c0CCA­AAAAAAAAA
Prosím podívejte se na video.
Někde jsem četla, že v zahraničí není obvyklé, aby se v médiích věnovalo tolik pozornosti počasí.
Jsou Češi počasím nějak zvlášť posedlí, že je baví pořád dokola číst, že je právě zima nebo teplo, prší nebo je sucho? Asi nám to už ani nepřijde divné, ale v cizích médiích to prý opravdu normální není, zabývají se prý více jinými tématy. Já cizí média tedy nesleduji, jak říkám, jen jsem o tom četla. Jak to tedy je?
Neměla by zrovna ta Nova věnovat drahocenné minuty zpravodajství něčemu zajímavějšímu a důležitějšímu, než že voda v zimě zamrzá a na jaře tají sněhuláci? /Vsadíme se, že bude na jaře na Nově v hlavním zpravodajství tát sněhulák a bude kolem toho obrovské pozdvižení? 😁/

Nejlepší odpověď
mosoj

Docela jsi mně kapla! do noty. Jsou to cca dva dny, co jsem se pozastavoval nad doslova hysterií kolem teplotního rekordu.
Oni ten mráz snad přivolávali.
Jó média jsou mocné a lidé … to chtějí !!

Kdybych si ty žvásty zapisoval tak je z toho encyklopedie. Moje žena mně již hlídá abych se pro takové blbosti moc nerozčiloval…

Další odpovědi
iceT

He,he,hé,na tohle jsem koukala asi před hodinou.
No,myslím,že mědia počasí věnují tolik pozornosti právě proto,že za posledních pár let taková zima nebyla,loni skoro nebylo žádné léto,aspoň teda u nás,to skoro furt pršelo nebo bylo chladno,a když bylo hezky tak jen jeden\dva dny,kromě posledního týdnu v srpnu.
Doufám,že alespoň lyžaři si nestěžují,že mají zimu,i když nevím jak to na horách vypadá se sněhem,ale pokud není teplo tak jim zřejmě neroztává pod lyžemi.

fcoop

Co bys chtěla od Novy.Tahle TV,to je takovej převlečenej Blesk.
Otázka zní – kdo je tady nesvéprávnej idiot?
Oni,nebo diváci…

štamgast

Ježišmarja mně to přijde úplně normální, nikdy jsem se nad tím nepozastavil. Tak jsme něčím vyjímeční, no. A co se týče té vody v –15, tak chtěli udělat zprávy interaktivnější, zábavnější…

kapka

Ještě mě tak napadá, ta skupinka polonahých lidí na videu, jestli ona to nebude Jacobova smečka vlkodlaků z Twilight ságy… 😁