Avatar uživatele
kocickaaa

Co to znamená "podpantoflák" ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, tom004, dědapetr před 3778 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Přesná definice zde:
Tenhle člověk je zcela oddaný své vyvolené. Vyžaduje její rady a nic nedělá bez jejího vědomí, natožpak svolení. Svým chováním připomíná malého chlapečka, který se musí na všechno ptát maminky.
Nedokáže se samostatně rozhodovat a je snadno manipulovatelný. Nikdy se se ženou nehádá a pokaždé ji slepě poslechne, ať už mu příkáže cokoliv.

V čem je problém?

Pan Podpantoflák nemá vlastní názor. Není a nikdy nebude rovnocenným partnerem, ale pouze loutkou. Je ideální pro dominantní potvory, které vedle sebe nesnesou nikoho, kdo by je omezoval či krotil.
Je to vlastně chudák, který si ale za svou pozici může sám. Nechává se bez okolků využívat a je typickým prototypem muže, kterému jsou často nasazovány parohy.

Jak ho poznáte?

O všem za něj rozhoduje jeho protějšek. Vyznačuje se tichou a smířlivou povahou, neschopností učinit samostatně nějaké rozhodnutí a vyhýbá se konfliktům. V mnohém je podobný Panu Laskavému, který se však na rozdíl od něj umí rozhodnout sám a nepotřebuje váš souhlas pokaždé, když někam jde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

u nás se to říká chlapům co poslouchaj na slovo manželku
Doplňuji:
kdyby řekla skoč z okna on by skočil, protože má respekt co ona řekne a nikdy nemají na věc svůj názor

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Jsou to chlapi co se bojí své ženy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Říká se tak můžům kteří žijí jen pro svou rodinu nechce si nikám vyrazit chce být jen doma se svou rodinou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jeden doma vládne,ten druhý je "pod pantoflem". Obvykle to bývá muž.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dea Lae

Pozornost

Jsem MR. BOGGITEL LLC, konzultant pro zahájení podnikání a investování, pracuji se společností NEW USA FUNDING INVESMENT VENTURE, soukromými investory / věřiteli, LLC, rizikovými fondy, investičními společnostmi a dalšími zdroji financování, které soukromě hledají příležitosti k investování svých prostředků do životaschopného podnikání, jako např. * financování nemovitostí, * ropné a plynárenské společnosti, * bioenergie, * automobilové / letecké společnosti, * výrobní odvětví atd. To může generovat dobrou návratnost zisku jejich portfolia soukromých investic. Pokud máte projekty nebo příležitosti nebo znáte někoho / spolupracovníka, který má životaschopný projekt, který potřebuje financování, kontaktujte mě na tomto e-mailu: newusafinancialfunding@gmail. com

* Zahájení franšízy * Obchodní akvizice * Obchodní expanze
* Kapitál / infrastrukturní projekt * Nákup komerčních nemovitostí
* Realizace smlouvy * Financování obchodu

Doufáme, že s vámi budeme mít dobré obchodní vztahy. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. Pokud máte platný podnik, investici nebo projekt, který chcete financovat, poskytněte nám prosím obchodní plán, shrnutí, finanční informace atd. Pro posouzení a kontrolu. Pro obchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat a v případě zájmu nás kontaktujte E-mail: newusafinancialfunding@gmail. com pro více informací
______________________________ ________
E-mail: newusafinancialfunding@gmail. com
Web: newusafunding.com
Řekněte: +1 (260) 475-9549
© Všechna práva vyhrazena
Krabice 364 E HLAVNÍ SV
# 415 MIDDLETOWN
DE 19709

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost