Marty Koller

Co to znamená, když jsem náhodou narazil na tento citát, když jsem měl těžkou hádku a smutek?

Jen tak náhodou jsem našel na Instagramu citát: „Lidé, kteří chtějí skutečně zůstat ve tvém životě, vždy budou hledat cestu.“

No nevím ale mě se to zdá jako kec

Nejlepší odpověď
Kazatel

Nevím co se ti na tom nezdá, je to přece pravdivé. Tragická je úroveň Tvé citace, nikoli citát sám.

Další odpovědi
elkon

Žádný citát nevidím.

annas

Význam je jasný, jen je třeba pozorně číst. Pokud jste se s někým pohádal, tak dotyčný či dotyčná se považují za vaše přátele, tzn., že možná uznali vašeargumenty,, budou se snažit udělat cokoliv, aby zůstali vašimi přáteli. = vždy budou hledat cestu.

Ale všimla jsem si, že vy nesnášíte kritiku, i když je prospěšná a ukazuje vám, že byste měl své otázky směřovat jiným směrem a své osobní problémy řešit sám.

Kelt

To že nepochopíš citát svědčí o tvé neinformovanosti, mohl bych ti se to snažit vysvětlit, ale nehledám k tobě cestu, protože o to nemáš zájem. Na jednu stranu si stěžuješ, řekl bych, že vidíš třísku v oku druhého , ale nevidíš trám ve vlastním oku.

Marty Koller

Elkon: ale text vidíš