dust8

Co to je kapi?

Doplněno: 19. Alcapone (Protlak, sýr, šunka, salám, cibule, žampiony, kapi)

Odpovědi
Edison

Mohl bys aspoň napsat obor, nebo souvislost?

Tak to bude asi druh paprik.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kapie

Edison

Jinak jsem našel totiž několik českých firem bytové družstvo jednoho domu v Mostě, hotel na Lesbosu, držák na hrnek… a mnoho dalšího…

Ametyst

Proč se tedy každá otázka řadí do kategorie a podkategorie? Tobě to nestačí???

dust8

Jde o pizzu.

da ny

Patří do kategorie „Jídlo a vaření“
Zdá se, že v receptu vypadlo písmeno „e“, kapie… .)

zjentek

O pizzu? No tak to je jasný, to je překlep, správně je to kari! (;

dust8

Jde o pizzu.