jirka F

Co to znamená „cheater“?

Když se o někom řekne, že je to cheater.

děkuji za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
Emefej

Že by podvodník?

Další odpovědi
Ametyst

Je to ten, který podvádí. Podvodník. I ten, kdo je třeba nevěrný partnerce.

Dochy

V ČJ se to používá v oblasti her. Ten co používá cheaty, tj. obvykle kódy nebo jiné pomůcky, které mu dávají nepovolenou výhodu nad ostatními hráči.
Tzn. nikoli ten co zahýbá manželce, ani ten co pod rouškou dodavatele energií ožebračuje důchodce.

jirka F

vysvětlení: Čtu komentáře na ČSFD k pořadu na lovu a asi dva uživatelé tam takto označili lovce.