jirka F

Co jste teď nebo před chvílí jedli?

Já tady teď mlsám čokoládu s s mandlemi.

Nejlepší odpověď
Malvína

Měla jsem punčový řez.

Další odpovědi
Viktorie II.

Zrovna si dávám kávu a k ní kousek jablečného štrúdlu.

Čecho_slovák

Zrovna hledám recept na žebráckou polévku podle Petra Fialy.

Rokio

Nic. ještě jsem neobědval. Nejedl jsem už několik hodin.

Smack

China s rýži.

iceT

Pečený bůček, zelí, knedlík.

quentos

Bramboračku s pořádně načesnekovanou topinkou, teď to zapíjím zaslouženým pivem.

paul1

Právě si jdu dát kuřecí prsíčka jako řízek a rýži. Trochu pozdní oběd, ale měli jsme tady souseda, opravoval nám komín.

Kepler

Dva kousky ničeho bez chleba.

Pepa25

Na svačinu jsem měl Ptasie mleczko a samozřejmě odpolední kávu.

Prostě já...

Párky s bramborama

Rocker

Jahodu.V šampaň­ském:-)

Kajoch

Kepler…znám to i jinak. Dva krajíce bez chleba, namazané průvanem. Případně mísu, obloženou rukama.

Čecho_slovák

Pepa25, to ptačí mlíčko nezasytí, pokud jsi nesnědl celé balení. 🍰Já ho mám taky rád

jirka F

Vikrorie II. : Tak to se máte a to máte my pěstujeme jablka ale letos žádná nejsou protože většina je uhnila.

Viktorie II.

Jirko, nevím z jaké oblasti jsi, ale na Českomoravské vrchovině je jablíček nadbytek. Včera jsem s manželem natrhala u polní cesty asi 10 kg krásně červených a vynikající chuti. Zítra pojedeme opět.

jirka F

Jsem z orlických hor.

Viktorie II.

Tam je krásně a škoda, že se letos neurodilo.

Malvína

Viki, že ty mi koukáš do kuchyně? Právě dva štrúdly peču. 🙂 I u nás nadbytek jablek, topíme se v tom!

Viktorie II.

Malvíno, to bych si nikdy nedovolila, no někdy nakouknu.😜