Školníšprtka

Co si zabalit do příručního zavazadla?

Nejlepší odpověď
Emefej

Já si balím mj. fixační gel na zubní náhradu. Pomohla ti má odpověď?

Další odpovědi
aliendrone

Přemýšĺej, CO potřebuješ mít opravdu „po ruce“? Někdo se neobejde bez pap. ubrousků, jiný zase bez powerbanky, další bez ústního spreje a Kepler se tomu směje, protože on tam má jen kondomy a placatici „první pomoci“. ;) :D :D

anonym

Jenom to nejdůležitější: kartáček, pasta na zuby, hřeben, oblečení, ručník, šampon (pokud např. se budete chtít někde na hotelu osprchovat) a nějaké šachy skládací pro zábavu aj. To by bylo za mě vše. Potřebujete ještě něco upřesnit?

elkon

To co potřebuješ a podle délky pobytu. Někdo potřebuje užitečné věci, někdo playstation.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.