Co si představujete pod slovy:mladý může,starý musí?!

Nejlepší odpověď
tom004

Pro oba dva,dřevěné pyžamo.

Další odpovědi
arygnoc

tom má pravdu:

mladý může (umřít), starý musí.

hanulka11

zde asi nejde jen o sex já to vidím tak mladý může -/protože si ještě může vybírat/ starý musí- /sice taky nemusí ale už nemá moc na výběr/

gnosis

smrt.

venkovan

Mladý se za hezkou holkou může otočit, starý musí aby viděl jak u nás stále rostou krásný holky. A že ta jeho životní dráha byla dobrá, když máme stále hezké holky (snad i kluci, ale to neposoudím)