dust8

Co si myslíte obecně o režisérovi jménem Quentin Tarantino?

Nejlepší odpověď
aliendrone

QT? Soudě dle filmů, které jsem viděl (8 hrozných, Kill Bill a především Pulp Fiction) bych řekl, že je to štika v jinak prohnilém filmařském rybníčku. Dokoce i umí hrát (Od soumraku do úsvitu). Za mě výborný. :)

Další odpovědi
Kepler

Rozhodně to není žádné béčko. I když není zrovna moje krevní skupina, pár filmů jsem od něj viděl. Nejvíc se mi líbily Hynebný parchanti.

Pepa25

Není to tak úplně můj šálek kávy. Nebo řečeno natvrdo: jeho filmy se mi nelíbí. Je v nich příliš násilí.