Co si myslíte o tomto servru?

http://www.bra­vogirl.cz/

dle mého je to jen takový „novinářský žvást“, který vůbec neodpovídá statistikám

Nejlepší odpověď
Nanoon

…Je mi 15 let a stále mám malá prsa, co s tím?…
…Ještě nikdy jsem se nelíbala a nevím co mám dělat, prosím pomoc…
…Mám asi 2 měsíční vztah a už teď mi připadá takový nudný, rutinogenní i v posteli je to takové ohrané už…nechci toho kluka ztratit ale takhle to nepude :(…

Ano, považuji to za naprosto seriózní web (a časopis), kde se řeší jen samé otázky života a smrti. Na existenci tohoto webu závisí životy mnoha mladých lidí, kteří potřebují vědět, jaký mají typ pleti, co nebo kdo je „cover girl“, případně jak přežít první noc u něj. Já osobně si pro jedno číslo běžím hned ten den, kdy jde do prodeje. :D