hanny 2

Co si myslíte o tom,že by u nás měly být automaty na zlato?

Nejlepší odpověď
anonym

Čerstvě stříbrná hanny, je to jenom byznys.
Jablonecká mincovna zaznamenala enormní nárůst prodeje zlata, tak navrhuje zlatomaty, které jsou běžné i jinde ve světě.
Ovšem není to levná záležitost a protože včera na burze došlo k náhlému propadu ceny zlata, je možné, že to ještě přehodnotí a k ničemu nedojde.
Tak proč se vzrušovat, nás obyčejných lidí se to stejně moc netýká.
Ad adula, to nemá se státem nic společného, toto financuje prodejce.

Další odpovědi
Adula.57

Automaty na zlato? Kdo to vymyslel?
Myslím si že je to zbytečné a k ničemu, zase jenom stát plýtvá peníze za zbytečnosti…

ded vseved

Zlato,zlato,zla­to.Člověk si ho vybral za úžasné,protože se mu líbilo.Kdyby se mu líbily kameny každí,i chudí by někde mohli najít kameny za cenu zlata,a nebyli by chudí.Kdyby vymysleli automaty na VZDUCH nebo ještě lépe automaty na VODU,řekl bych ano ale na zlato NEEEEE!

dědapetr

Teď budou zloději místo peněžních automatů krást automaty na zlato.

Drap

Osobně takový automat nepotřebuji a asi v něm nikdy zlato kupovat nebudu.