Lgee

Co si myslíte o teorii multivesmíru?

Pokud by existoval jiný vesmír ve kterém by byly odlišné fyzikální zákony, mohlo by se v takovém vesmíru stát to co je zde fyzikálně nemožné, jelikož by platily úplně jiná pravidla a zákony celé existence? Konkrétně mám na mysli multivesmír (teorie že existují tisíce odlišnych vesmíru zcela odlišných od našeho.), Bylo by napřiklad teoreticky možné v jiném vesmíru cestovat nekonečnou rychlostí jelikož by zde nebyla omezena rychlost světla?

Nejlepší odpověď
hapiky

Myslet si něco, je jedna věc, ale když chybí důkazy… je to jen sci-fi.
V každém případě je toho ještě mnoho, co čeká na objevení. Hlavně jde o objevy, které nikdo nečeká a teď ještě o nich nemáme ani šajnu.
No, představivosti se meze nekladou.

Další odpovědi
Smack

My pouhý občané se pravdu nikdy nedozvíme, co se třeba děje na měsíci ví jen vyšší elita atd.

xiperio

Hezky se o tom fantazíruje. Je to nad lidské chápání.

elkon

Nezajímám se o hlouposti.

zjentek

Tak ona ta vyšší rychlost může být i v tom našem „domácím“ vesmíru, to nemusíš chodit tak daleko. (; ((;

Jen člověk to zatím nechápe. Tak se zeptej aliendrona, ten ví svý!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.