Cvrčák

Co si myslíte o poslanci Lubomíru Volném z Volného bloku?

Nejlepší odpověď
seraphico

Blázen.

Další odpovědi
JežíšKristus

Blázen.

Alesh

Blázen.

Drap

Myslím, že takový člověk do politiky nepatří.

Pepa25

Já mu fandím 😉 – má totiž šanci ubrat SPD 1–2 %, a to se počítá 🙂
Má to dvě rizika:

  1. v nejhorší variantě přeleze 3% a budeme mu další 4 roky platit státní příspěvek na další šíření konspiračních kravin a exhibování
  2. mohlo by se stát, že moc hlasů Okamurovi nevezme, ale spíš dotáhne k volbám ty, co jinak nevolí

dudu

Typická ukázka nemoci z povolání /bývalý kantor/ a důkaz, že následky porazí i vola.

paul1

Raději to tady ani nenapíšu.

marci1

Luboš Flákanec? Ptal se už po něm psychiatr. Kde jsou ty časy, kdy se fackovali R.th s M.ckem! 🙂

JežíšKristus

Drap, marci, josefpětadváca – všichni na 15 minut za trest na lavičku, měli jste taky napsat Blázen, to snad bylo zřejmé!

Cvrčák

A teď vážně: Bude zde někdo ještě kromě Pepy volit Volný blok?

Alesh

marci1: https://youtu­.be/dIDBezm5RwY 🙂

marci1

🙂

Cvrčák

Neuhnu už ani krok, budu volit Volný blok. 😀😎

seraphico

Básník, to se hned pozná 😃