Plyšák

Co si myslíte o lidech, kteří si „řežou“ ruce?

Co si o takových lidech myslíte?
Ani nevím, jak mám napsat, co si o tom myslím já … podle mě je to prostě blbost a zbytečnost -_- někdo říká, že tím uvolňuje stres nebo co… ale to je blbost, protože ty problémy to stejně nevyřeší, někdo si chce připadat ublíženej a chce, aby ho ostatní litovali … a lidi, co nejvíc ubližijí druhým říkají, že jsou andělé a chtějí zpět -,– :D prostě… WTF ?!… co si o tom myslíte vy ? :)

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Že jsou duševně nemocní a mají psychické problémy.
Právě, že oni ty problémy vyřešit neumí, tak třeba proto. Pokud někdo musí vyvolávat v ostatních lítost, protože nezná jiný způsob, jak přimět ostatní, aby se k němu nechovali zle, tak je na tom hodně špatně. (Myslím třeba šikanované dítě, které se na svou bolest snaží upozornit.) Takových mi je líto. ☹

Ty co to dělaj z nudy, nebo si dokonce myslí, že je to cool taky nechápu.

Další odpovědi
arygnoc

nič.
pomocou je podať mu leták, kde je nakreslené, kde má pritlačiť.
a bude od magorov pokoj.

😉

quentos

Spíš se nuděj a už nevěděj, jak by se zviditelnili… naložil bych jim kupu domácí práce a neměli by na takový hovadiny čas.

briketka10

Jsou to většinou dospívající „děti“, kteří mají deprese
a mají sklony k sebepoškozování a tak se řežou buď
žiletkou a někteří jen na zápěstí, ale i po celém těle je
to styl EMO, který je ještě moderní není zcela vymýcen.
Těmto dětem nikdo nerozumí ani jejich rodiče uzavírají
se do sebe. Poslouchají zpravidla i jinou hudbu.

gecco

Jde o:

  1. psychickou poruchu (nemoc)
  2. emocionální potřebu

___
Co si o tom myslím? – že dotyční jsou buďto emocionálně vyšinutí nebo přímo psychotici – raději od nich ´dál´… Naštěstí nikoho takového neznám – nebo o tom aspoň nevím…
😉

Quimby

Dokud si řežou vlastní ruce, tak mě to moc netrápí. Já bych to neudělal a považuji to za nesmysl.

uccello

Souhlasím s quentosem. Pořádná nálož práce by je z toho vyléčila.

Šidlo

že raz do rany dostanú infekciu

akože.....takéto správanie majú väčšinou na svedomí rodičia otrasnou výchovou.....pre­čítajte si Prázdné místo od Rowlingovej…u­kážkový príklad prečo sa mladí režú (ale aj starší)

reže sa buď mentálne nie zdravé dieťa alebo dieťa s blbou výchovou…rodičia sú zodpovední tak za zvládnutie duševného zdravia ako aj za dobrú výchovu

v našej spoločnosti sa považujú negatívne emócie, hlavne smútok za pomaly trestný čin a takto to potom vyzerá…,,nerev, nebud smutný, nič si z toho nerob"

jediný povolený ventil sú alkohol a násilie (rasizmus, týranie blízkych, zvierat, mobbing).....no diky pekne za také možnosti…charak­terní sa radšej začnú rezať

anonym

To je akt, který spojuje dva lidi v bratrství jako Vinnetou a Olda trhan!

Lamalam

Takového člověka neznám a nemyslím si o něm nic.

Minas

Předem by bylo dobré asi říct že přítelkyně (19) tohle kdysi dělala, několik let zpátky. Vetšinou to dělej z toho, že neví jak utíct, enchtěl hledat řešení, tak udělají toto, nikdy jsem se neřezal, ale tohel jsem to pochopil od přítelkyně. Mam ohldně toho neutrální názor, dnes už to nedělá a ví jak vše vyřešit, ale boužel ostatní to neznají, když to chtějí dělat, ať to dělají, nevím proč se tu nervuješ jak malé děcko, je to jejich život, tak proč se to do toho s**eš ?