Ametyst

Co si myslet o tomto “technickém pokroku”?

Facebook zablokoval stránky města Trutnova kvůli “porušení pravidel komunity” a “šíření pornografie”. Týkalo se to uměleckých aktů od Františka Drtikola. Teď jsou stránky opět funkční, avšak radnice vůbec nevěděla, s kým ( s jakým automatizovaným systémem, a kde) komunikuje.

Nejlepší odpověď
Dochy

To je tak, když instituce jako mediální kanál používá soukromou společnost bez jakékoli smlouvy a jakýchkoli záruk…
Nicméně v současné době je to poměrně obvyklé, protože ten soukromý kanál bez záruk je poměrně silný.....

Další odpovědi
elkon

Nic, je to přeelektronizovaný svět a bude to ještě horší.

JežíšKristus

Chyba města Trutnov. Komunikaci s občany má zajistit přes úřední desku či webové stránky města. Aktivita na stránkách soukromé společnosti je zcestná.

led

Majiteľ stránky má právo zablokovať užívateľa svojej stránky, ak má pocit, že daný previnilec porušil pravidlá tejto stránky, prípadne porušil zákon platný na území užívania tejto stránky.
Vo vami opisovanom prípade tak zjavne spravil regionálny správca stránky tj administrátor pre FB na území ČR.

Pepa25

Myslím, že všichni si myslí to samé: mazací mechanismy Facebooku jsou d*!!@rjo54!

aliendrone

Ohledně FB je škoda plýtvat časem na myšlení. Ponechat jen pro blbečky, aby měli zábavu. Normální jedinec stejně není zvědavý na „ranní e-é mého půlročního synka“ aj. perly. ;) :D :D

Líbí se mi ale termín Pepy25 „mazací mechanismy“, místo prostého slova CENZURA.
Vzpomínám na mládí, kdy jsem slýchával něco podobného > „demokratický centralismus“ (takhle se dokazovalo, že MÁME v ČSSR demokracii). :(

Celkem bych rád věděl, jak Pepa25 vidí současné ZDRAŽOVÁNÍ. I když počítám, že si všiml leda tak „mírných fluktuací v hodnotových jednotkách zboží“. ;) :D :D

Ametyst

Dochy: Jistě že je silný: vždyť vymazal účet nejmocnějšímu muži planety, americkému prezidentovi.

Ametyst

OK, tak nejmocnějšímu politikovi.

Ametyst

OK, tak nejmocnějšímu politikovi.

Dochy

Popravdě… v případě Trumpa se ani nedivím 😉 Spíš se divím, že to někoho nenapadlo dřív.