Complex

Co si kladete na srdce?

Odpovědi
Kepler

Já si tam radši nešahám a nedovolil bych to ani doktorům. Já mám totiž dobré srdce (jako jeden z mála orgánů). Jinak v oblasti hrudníku mám rád dostatečně teplé oblečení a v noci syntetického beránka. V přeneseném slova smyslu si na srdce nic nekladu, protože se stejně neposlouchám.

Rokio

Kladu si na srdce, abych nikdy neprovedl něco tak strašného, že bych skončil v detenčním ústavu. Párkrát už jsem od toho nebyl daleko.

ivzez

Nic.

Dochy

Mno… já na vnitřnosti moc nejsem, ale tipnul bych trochu omáčky a vedle knedlík.