Pruzkumnik

Co si dát do KPZetky – krabičky poslední záchrany?

Začínají se stahovat mračna nad Evropou, Americký orel a Ruský medvěd, no zkrátka jsou zas na nože
Tak co by bylo dobré si dát do KPZetky pro případný konflitk kde bojiště bude Evropa?

Nejlepší odpověď
Drap

To musí víceméně každý posoudit sám. Je otázkou kde a jak dlouho chceš přežívat. Pokud by se Evropa stalo opravd bojištěm, tak bude KPZ stejně k ničemu.

Další odpovědi
yuko

Nema se sirit panika – plati pro media i jednotlivce

rezervní finanční obnos
kopie dokladů (pas, řidičák aj.)
rezervní miniaturní baterka „klíčovka“
kapesní nůž s otvírákem a případně šroubovákem
lžíce, zapalovač nebo zápalky
malá buzola či GPS
sluneční brýle, ochranný krém
toaletní papír
obínadlo nebo obvaz
silná jehla a režná nit, svírací špendlík
náhradní tkaničky do bot a nebo ještě lépe kus odolného provazu
malá píšťalka
solnička, pár stroužků česneku
izolepa, nejlépe kobercovka
žďárák (nouzový bivakovací pytel)

Zdroj: http://www.tre­king.cz/testy/kpz­.htm?full_dis­cussion=true&id_com­ment%5B%5D=9864

Klaproth

Ampulku cyankali.

Mc Merkurion

… vyprdni se na KPZ, najdi si pěkný okno a pořádně se dívej, vícekrát to totiž neuvidíš …

Pety2015

Pořádnej nůž je základ. Malej skladnej, tady je dobře sepsáno jak ho vybrat. vhttps://www.y­naradi.cz/jak-spravne-vybrat-kapesni-nuz-a-k-cemu-vlastne-slouzi