arygnoc

co se týče partnera/partnerky,

(mám na mysli toho životního), uvažovali jste o výměně za novější model?
Nebo ty modely obměňujete pravidelně, jako já?
Doplňuji:
více v diskusi:

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem věrná své značce,nemám potřebu obměnit vozový park.Mám velmi spolehlivý model staršího typu.Vybírala jsem ho před mnoha lety,než jsem „koupila“ byl podroben všem testům a zkouškám.Obstál na výbornou tak proč ho měnit?

Další odpovědi
Berušinka

Ne, neuvažovala.

A takovýhle výměny odsuzuju.
Doplňuji:
www: Mám na to jiný názor. Nevnucuju nic, odsuzovat právo mám, když vím, jak to chodí. A vymlouvat se na život, že ho žijeme jen jednou mi přijde divné. Každopádně to chlapi vidí asi jinak – pro mě to vidí špatně, je to Vaše „nízké“ rozhodnutí, ale dál to pitvat nebudu, protože bych tady asi mohla skončit. A co se týče ještě toho „jediného života“ – každý by ho měl prožívat tak, aby neublížil někomu jinému, nehledět jen na svůj dobrý pocit a já nevím, co všechno. Takovýho chlapa bych nechtěla a kdyby se to stalo třeba mé kamarádce, která by z toho byla špatná, tak bych tomu i*iotovi „rozšplapala dr*ku“. To je můj názor, teď se schovám do svého domečku a budu už zticha, děkuji děkuji.....

P.S. Je to hnusně povrchně primitivní jednání.

www

Patřím mezi bývalé modeláře, takže celkem 3 😁
Lepší to bylo vždy jen na těch pět let ☹
Doplňuji:
Beruš:
Všichni máme právo prožít si svůj jeden jedinej život jak to jde a jak uznáme za vhodné.
Odsuzovat toto nemá nikdo právo, ale myslet si o tom co chce je zase právo jeho. A partner? Přece ví, do čeho jde ! 😉
Názor

hanulka11

Tak o tom jsem nikdy neuvažovala, vidím, že ten můj jde s dobou a tak nějak mi připadá že ani nestárne .
Takže naprostá spokojenost .

a co ty polepšil sis někdy??????

beer

Tak to mne taky zajímá! Čistě filozoficky:
Nechápu kde, jak a na základě čeho získává jeden člověk právo odsuzovat chování jiného člověka v životních situacích, o kterých kritik prd ví. On byl u toho?? On ví naprosto vše a má patent na rozum? On je ten jediný moudrý a spravedlivý ??
Tak to mně moje stará hlava nebere )) Mohu si myslet co chci, vnitřně souhlasit/nesou­hlasit, ale to je všechno co mohu, aniž bych zasahoval do svobodného práva rozhodnutí jiného. Přece takhle to tady už jednou bylo, že jsme měli vše nalinkovaný a „správně“ a třeba ten, kdo měl dlouhé vlasy se stal opovrhovaným a smradlavým nepřítelem ))
Ale klídek. Možná ti, kteří mne (spolu s www i arygnoc) teď odsuzují, budou životem natolik zaskočeni, že svoje názory rádi poopraví – což je v lidském žití cekem běžné a dáno pouze zkušeností. Ale nepřeji jim to..

Drap

Stále se starým modelem. Výměna za novější typ mně sice už napadla, ale pořád zachovávám ten původní už 37 let.

panenka

Neuvažovala jsem o žádné výměně jsem ráda že mého manžela mám.

Deli

První model byl poruchový, vyměnila jsem za novější a již jsem spokojená, o výměně nechci ani slyšet!

arygnoc

drap:

;)

arygnoc

berušinka:

zcela chápu váš názor a smekám klobouk.
bohužel, po 18 letech manželství se „něco“ pokazilo a nastal čas hledání.

no a tak se stalo, že „hledání“ se stalo stylem.

Věřte, že není lehké začínat pořád znova, nemluvě o „nárocích“ dnešních žen (i těch, co víc pamatují – prostě se i ony mění s dobou).

jinak, jistě máte právo odsuzovat, ale ne soudit (nesuďte, budete souzena).

Berušinka

Pokud je to tak, jak píšeš, tak to bych možná mohla přivřít oči.
I ženy dokážou být dost „hnusné“, ale nechápu to jako zábavu a životní styl.

arygnoc

www:

je to různé.
některé „modely“ (dámy prominou) vydrží déle, některé s rychle „okoukaj“ (spíš morálně, duševně).

arygnoc

jami:

také zůstávám věrný značce.
je to ta z toho žebra.

anonym

značku ne,viď?Ale karoserii měníš často!

anonym

značku ne,viď?Ale karoserii měníš často!

anonym

To jsem odesílala nějak zuvěřivě,Tak se omlouvám.Jednou stačí,že?

arygnoc

jami, bez zuřivosti, život je, jakej je
jednou omrzím já, jednou model, tak to prostě chodí, nikdo nejsme dokonalej.

arygnoc

hanulka 11:

někdy polepšil, někdy jsem musel výměnu urychlit.