Kepler

Co se to dneska děje?

Jindy, zvláště dopoledne, jako by tady zdechl pes a dneska už 17 otázek!? Vždyť soutěž o talíř je už uzavřena!

Nejlepší odpověď
aliendrone

No dobrá, hodlám si u tebe udělat plus dříve, než tě informují ostatní (dobře vím, že tady se NIC neutají), takže…

Jde o předem domluvený, rafinovaný antikeplerovský komplot, jehož primárním účelem je, aby ses divil tak, až budeš mít vyvalené oči navrch hlavy. Pročež až s takovým výrazem v tváři vyrazíš zmermomocnit další oběť tvé erotochlívácké posedlosti NEUSPĚJEŠ, při pohledu na tvůj výraz bude potenciální obět jasně varována, že jsi nebezpečný sexuálně obsedantní jedinec a to ji dá šanci na únik z tvých nenechavých šmátravých spárů a tudíž neupadne do osidel tvých nízkých pudů.

Neměl bys být zaskočen ani různorodostí a četností účastníků komplotu, neboť je vedou k tomu vedou různé pohnutky, počínaje soucitem s obětí konče vrozenou škodolibostí a poťouchlostí (třeba jako mne).

Už tomu rozumíš náčelníku VELKÝ Hade? ;) :D :D

Další odpovědi
marci1

Zřejmě to bude tím, že včera byl „nejdepresivnější den roku 2020“, přežili jsme jej a dnes jsme nabiti optimismem, dobrou náladou, dychtěním po vědění a zvědavostí. 🙂

https://magazin­.aktualne.cz/blue-monday-2020/r~15ae84f433b711e­a84c6ac1f6b220e­e8/

Zjentku: „Vysoký tlak vzduchu má na naše zdraví příznivý dopad – zvyšuje se naše pracovní výkonnost i koncentrace. Ne každému to ale prospěje…“ a je mu pak tak blbě, že nemá ani tužku. 🙂
https://pocasi­.blesk.cz/cla­nek/zpravy-pocasi/632080/cesko-suzuje-vysoky-tlak-meteorologove-pridali-durazne-varovani-co-nedelat

zjentek

No… mělo by se tady tomu věnovat více času, to je bez komentáře (pokud to tady vůbec někdo spravuje) (;(; …Více než deset let existence a ani si tady u konkrátní otázky v archivu nedohledáš, kdy PŘESNĚ byla položena a tím nemyslím jen datup, ale i čas. Tady na to kálí Goro- bílý pes.

Marci, já bych se zatím moc neradoval >>>https://ww­w.novinky.cz/po­casi/clanek/ne­obvykla-tlakova-vyse-muze-zpusobit-bolesti-hlavy-40310603 …mně je z toho blbě, že nemám ani tužku.

Kelt

Asi tady lidi motivuje něco jiného než talíř nebo Není každý den posvícení.

nyjono

Nejen tady a nejen dnes. Bohužel ☹

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/neni-alkoholicka-ani-narkomanka-presto-prisla-o-sve-cerstve-narozene-dite-86769?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&dop_s­ource_zone_na­me=zpravy.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Kepler

Tys uhodil hlavíček na hřebíčku, škoda. A já myslel, že je to tím, že je dnes krásný den, svítičko sluní…

nyjono

Kdo uhodil?