martindr

Co se stane, když při čistění komunikací, někdo dá pryč značku?

Na příklad 15. září bude probíhat čistění komunikací, samozřejmě zde jsou zákazové značky stání nebo zastavení, ale co když někdo tyto značky dá pryč? A večer 14. září někdo přijede z dovolené a ani neví, že nějaké čistění vozovky bude probíhat? Kdo případný spor odnese? Proběhne čistění komunikaci i s přítomným vozidlem, nebo se odtáhne?

Odpovědi
Drap

Spíše se vozidlo odtáhne.

jáára

Vozidlo se odtáhne a vrátí zpět. I kdyby tam ta značka byla.

cukrar

Záleží na důkazech a argumentaci.