zjentek

Co se stane, dostanu-li do hlavy pecku kroupou velikosti pomeranče?

Odmítám odpovědi dudua a mosoje, typu- tobě se nestane nic.

Nejlepší odpověď
elkon

Podle toho dotazu už tě to asi „štrejchlo“.

Další odpovědi
EKSOT123

Podle https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kroupy_(me­teorologie)
by mohla mít rychlost kolem 150 km/h a spolehlivě zabíjet vše živé. Mrtvé ptáky najdeš i po 2–3 cm kroupách. Na té wikipedii píší vše možné, koukni.
Ale chci tu uvést případ z mého blízkého okolí: V květnu 1970 spadl před několika svědky nazelenalý ledový balvan u obce Březka nedaleko Velké Bíteše. Na nebi nebyly ani mraky, ani letadla. Vzorky si vzali příslušníci Veřejné bezpečnosti a tím jejich stopy mizí, protože žádné oficiální protokoly o nálezu se nedochovaly. Neověřené zprávy mluví o až 35 kilogramech ledu a vysokém obsahu chlorofylu zjištěném při laboratorních rozborech.
Zdroj: https://www.li­dovky.cz/novi­ny/z-oblohy-padaji-obri-kusy-ledu.A080308_000­131_ln_noviny_sko
O dost podrobněji se o tom píše zde: https://www.i­an.cz/archiv/da­ta/ibt/3_97.htm

Samozřejmě, když se podíváš na internet, tak to nebyl žádný rekordní kus ledu, ale pro našince zajímavé.

aliendrone

Celkem NENÍ pro mne zajímavé co se stane, když tě praští kroupa velikosti „čehokoliv“, MNOHEM VÍC mne zajímá KDE jsou odpovědi dudua a mosoje?!

To jen předjímáš jejich názor NEBO byly tebou odstraněny? Protože jestli byly tebou nahlášeny, (podle mne popsaným obsahem perfektně svojí úrovní odpovídaly úrovni otázky, ať si myslíš co chceš ;D), tak je to HNUSNÉ BONZOVÁNÍ a nechápu proč se jinde rozčiluješ nad „neznámým mazálkem“!

To je totiž ta PRAVÁ potíž s práskačstvím, NEJDE vymezit hranice mezi „správným bonzováním“ a „špatným/ubohým práskačstvím“! Takže je LEPŚÍ i za cenu ztrát/obětí/vše­obecně případných negativ z toho plynoucích NEBONZOVAT! (je jasné, že JSOU situace, kdy může mít „teplý bonz“ své výhody) Tak PROTO a já jen doufám, že se pletu a nemáš s tím nic společného.

Kajoch

Možné je i to,že přijdeš na něco naprosto geniálního…ty pomeranše:)

briketka10

Budeš praštěnej kroupou velikostí pomeranše 😁

led

Pokiaľ máte na mysli skutočne zmrznutú H2O o veľkosti napríklad 5cm veľkého pomaranča, padnutú z výšky niekoľkých kilometrov na vašu hlavu bez ochrannej helmy, oznámte nám, prosím, kedy a kde máte pohreb.

PS.
zdá sa mi nevhodné, na stránke, ktorá poskytuje odpovede na všetky otázky vopred zakazovať, zatracovať odpovede iných užívateľov:
"Podělte se o svoje vědomosti
Jedním z mnoha způsobů, jak pozitivně přispět v rámci komunity, je sdílet svoje znalosti a zkušenosti. Vždy se najde někdo, pro koho budou vaše odpovědi užitečné.

Buďte zdvořilí
Pamatujte, že Odpovědi.cz jsou různorodou společností lidí s rozdílnými názory. S každým by mělo být jednáno s respektem. Respektování ostatních dělá komunitu lepší pro všechny." https://www.od­povedi.cz/kodex
Z každej odpovede v rámci pravidiel tejto stránky si môžte vybrať a ohodnotiť ju. Ale nie vopred zakazovať.
„co je v zmyslu zákona, není protizákonní“ čo vám tento citát hovorí? Preto, aj keď aliendrone neodpovedal priamo na vašu otázku ale reagoval na jej negatívnu časť dávam mu za to 1+ bodu.

marci1

Pomeranše nevím, ale kroupou velikosti pomeranče budeš zřejmě zraněný. Tak se stalo několika lidem v Itálii a přežili to. Mohl by ses poté chválit, že jsi praštěný maxikroupou! 🙂

mosoj

Z kokosu vyteče bílá tekutina a zřejmě zapomeneš na co je WC.

dudu

Koukám, že mám v tobě mluvčího, tudíž jen doplním, že se bude zřejmě jednat už o druhý úraz hlavy s nezvratnými důsledky, které jsi v poměrně krátké době utrpěl.

Altair-AC

Zemřeš na následky bolesti břicha ;)

zjentek

@alien, hraji jedinou postavu! To samo je fér (;

aliendrone

led>>> I když jsem z Vaší odpovědi na rozpacích (netuším, zda-li termíny jako „respekt“ či „buďte zdvořilí“ přirozeně chybí v mém slovníku nebo jde o nějakou kryptohantýrku hornouherského nářečí ;) :D), tak abych ukázal, že JSEM zdvořilý [zřídka ;) :D], dávám Vaší odpovědi palec i přes to okecávání důvodu, protože oba dobře víme, že jsem mimo jiné i STRAŠLIVĚ STRAŠLIVÝ, UKRUTNĚ BESTIÁLNÍ a vůbec BUBUBU aliendrone, který umí mimo jiné bez povšimnutí zesoukromnit i oběd na talíři! Jen to zmizení pití k němu lépe zvládá Kepler, ale pouze v případě, že jde o jedno či vícesytné alkoholy! ;) :D :D

led

tie vám nejasné termíny sú v češtine z kodexu užívateľa odpovedi.cz. Pokiaľ sú vám nezrozumiteľné, s dôverou sa obráťte na administrátora tejto stránky alebo niektorý jazykovedný ústav v ČR, prípadne, ale to vás varujem, položte otázku nielen jazykovej, ale aj psychologickej zrozumiteľnosti týchto výrazov tunajším užívateľom. Možno sa nájde niekto, okrem annas a vysvetlí vám to. Ale, čo budem vysvetľovať nejakému bubákovi z kovu a plastu a molekul organických látok.

zjentek

Led, kedy a kde mám pohreb už vám asi oznámit nestihnu, ale vaše výsost to pozná jednoduše- to až tento geniální profil zcela utichne. ;(

led

To zase prr, radšej sa krúpobitiu pomarančov vyhýbajte. Kto by potom hneval aliendrona?

zjentek

Led, už dávno se chci zeptat, proč zde píšete v cizím jazyce, když vaše předchozí odpovědi již dříve ukázaly, že umíte celkem obstojně česky? Viděla jste snad tady na webu podobnou praxi i v jiných cizích jazycích?

Tolik k té morálce. (;

led

Začala som pôvodne písať česky, ale na žiadosť niektorých užívateľov som začala písať v oboch rečiach. Tam, kde ide o presnosť vyjadrenia, alebo lepšiu zrozumiteľnosť, používam češtinu.
Aby som písala sem len česky, musela by som neustále s každým príspevkom prehadzovať klávesnicu.

zjentek

Aha… (; (;