Co se stalo z televizním pořadem Věřte Nevěřte? Proč už se od roku 2002 nevysíla?

Dobrý den,mám otázku,proč se slavný a podivuhodný televizní pořad Věřte Nevěřte (angl. Beyond Belief: Fact or Fiction?) už od 2002 nevysíla a byly natočeny jen pouhé čtyři série? Čim to je? Vidím hodně lidi,jak Internetu píšou,že jim ten pořad hodně chybí – v mém připadě taky.
Doplňuji:
Omlouvám se – drobná chybička v otázce – proč už se netočí nové a nové díly a série tohoto pořadu?

Nejlepší odpověď
annas

Odpověď se dovíte z anglické Wikipedie. Ve všech anglických zdrojích se uvádí jen to, co uvedla WIki. Nevím, zda je to dostačující. informace o důvodu zrušení amerického seriálu Fakta nebo Fikce.

Popularita a zrušení

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/Beyond_Be­lief:_Fact_or_Fic­tion&prev=/se­arch%3Fq%3Den­d%2Bof%2Bthe%2Bpro­gram%2BBeyond%2BBe­lief:%2BFact%2Bor%2BFic­tion%26client%3Dfi­refox-a%26hs%3DHit%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Drcs

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Be­yond_Belief:_Fac­t_or_Fiction

Další odpovědi
Bedy

On se občas vysílá, tuším že ho nedávno dávali na Barrandově. Ono je možné, že to vzbuzovalo kontroverze. Možná že by se to chtělo zeptat přímo do Anglie

zelezo1983

Ano to je hrozna skoda ze uz Verte neverte nedavaji. Byly casy kdy sem na to občas koukal a docela se mi to libilo.
Ted se radsi nataceji blbiny jako ordinace, ulice, cesty domu atd atd atd atd Skoda ze se na to neda koukat

led

Fakta nebo fikce
Všetko musí raz skončiť. Aj zaujímavý televízny seriál sa časom omrzí a klesne sledovanosť. Niekedy seriál skončí pre ukončenie licencie na nakrúcanie, niekedy pre znížený záujem divákov, niekedy pre nedostatok peňazí a veľakrát pre neobnovenie zmluvy s účinkujúcimi.