Co se stalo s truhlou která měla být otevřena kolem roku 2100?

Je to celkem dávno co jsem četl zprávu na internetu že se na nějakém hradě našla truhla a u ní vzkaz s prosbou aby jí české království otevřelo v roce 2100? Rok už si nepamatuji přesně. Co se tedy s tou truhlou stalo?
________

Já bych ji otevřel ;)

Nejlepší odpověď
marci1

Jedná se o Jirušovu truhlu, je nyní v Národním muzeu a stále není otevřená. Vědci se domnívají, že v ní může být nábytek, cennosti, ale kdo ví ? Raději neotvírat. 🙂

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/ct24/kul­tura/1180095-vedci-nesmi-otevrit-zahadne-truhly-sto-let-pomuze-tomografie

Další odpovědi
Lamalam

Rok 2100 ještě nebyl, tak si počkej. Třeba v té době budeme i království.

lexx

pouhé fámy, nic takového neexistuje jinak by ji někdo potajmo dávno otevřel

bolak

Mě by spíš zajímalo co obsahuje. Uvnitř může bejt spoustu věcí, třeba nokia 6300, nebo pergamen a na něm napsáno JSEM GAY..

Co myslíte vy? Schválně, nastavím si upomínku a kdo pak bude nejblíž.